reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2020

Czy wy też macie taki zmieniony smak? Ja w szoku jestem! Jedliśmy wczoraj na kolacje sałatkę z oliwkami. Mąż mówi że strasznie słone są (a on z tych co do wszystkiego tonę soli dodaje) a ja wogle tej soli nie czuje, kiedy normalnie to pierwsza jestem do krzyku że za dużo soli
To samo z kwaśnym... Prawie nie czuje tego smaku
Jestem załamana. Nie wiem jak ja będę gotować
 
reklama
Pytam jeszcze raz, bo poprzedni post z moim problemem nie spotkał się z żadnym odzewem :( Czy któraś z Was zmaga się lub zmagała się w ciąży z małopłytkowością?
Ja walczę z anemią, w poprzedniej ciąży groziło mi przetaczanie ale na szczęście wystarczyły kroplówki i leki do domu, później epizod na hematologii i tak naprawdę dopiero we wrześniu tego roku wyniki były całkiem niezłe. Powtarzałam teraz i znowu spadły, płytki akurat jeszcze w normie.
 
Moja również jutro :)
Cześć [emoji846]
U mnie też mdłości straszne. Praktycznie cały dzień występują. Najgorzej jest rano, między 8-12 tak mi niedobrze że aż mam drgawki, ale bez wymiotów [emoji17] .
Też z niecierpliwością czekam na wizytę. Mam jutro. A Twoja wizyta kiedy? [emoji846]
 
Dlaczego pytam. Zawsze mam obniżoną liczbę płytek krwi, zazwyczaj 120tys przy najniższej dopuszczalnej normie 150 tys. W poprzedniej ciąży płytki spadły mi do 107 tys. Lekarz powiedział wtedy, że jak spadną poniżej 100 tys to wysyła mnie do hematologa. W tej ciąży już mam 96 tys i trochę się martwię :(
 
Pytam jeszcze raz, bo poprzedni post z moim problemem nie spotkał się z żadnym odzewem :( Czy któraś z Was zmaga się lub zmagała się w ciąży z małopłytkowością?
A po czym to poznać ? Jaki konkretnie wynik trzeba znać ? Ja mam anemię, jeszcze kilka wartości wyszło mi poniżej normy.
 
reklama
Czy wy też macie taki zmieniony smak? Ja w szoku jestem! Jedliśmy wczoraj na kolacje sałatkę z oliwkami. Mąż mówi że strasznie słone są (a on z tych co do wszystkiego tonę soli dodaje) a ja wogle tej soli nie czuje, kiedy normalnie to pierwsza jestem do krzyku że za dużo soli
To samo z kwaśnym... Prawie nie czuje tego smaku
Jestem załamana. Nie wiem jak ja będę gotować
Ja zawsze lubiłam solicz ale teraz mi cały czas mało i mogłabym jesc kanapki z ogórkiem I solą.
 
Do góry