reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

no czesc tak czytam wasze wypowiedzi i zgadzam sie ze dzieck powinno miec taki rytuał u wszystkich mam które znam to sie sprawdza mój oskarek to zasypia sam w łóżeczku o 21 i spi do 5 czasem do 7 rano ale nieudałoby mi sie to bez smoczka poniewaz on wdalszym ciagu budzi sie srednio co 3 godz tylko zamaist butli dostaje smoczka i jest ok aha w ciagu dnia bardzo dobrze sprawdza sie pieluszka położona na oczkach zasypia natychmiast a o tym dowiedziałam sie własnie na forum i za to bardzo dziekuje . moj synek wazy juz 9 kg jesli nie wiecej :) pozdrowienia i powodzenia buziaczki
 
reklama
ccaroline ja z zuzią idę na szczepienie 27, dzień po tobie. Ale twój synuś ma gęste i długie włoski:-) Zuzi się wytarły i ma tylko takie króciuteńkie:tak:
 
Dawidkowi tez się trochę wytarły, ale nadal ich jest sporo, zdjęcie po urodzeniu mam w galerii :), jak miał super jerzyka hehe :) Synio nie mógł spać do 1:00 przez katarek czy ząbki, nie wiem. Mam nadzieję, że niedługo mu już przejdzie i wyzdrowieje. Pozdrawiamy
 
Mikołaj własnie wypija malo naraz. Maxymalnie 110. Wczoraj np. dałam mu mleczko bebiko smaczny sen ono jest gęste. Wypił 110 i zasnął właściwie przy butelce troche go tylko pokołysałam. A mimo to obudzil sie rowno za dwie godziny i tak cała noc co 2 godz.
 
Mój synio maksymalnie 120 zje, chociaż przeważnie jest to 100 ml. W nocy gdy się budzi na jedzonko, uda mu się wciągnąć od czasu do czasu 150. Nie jest to dużo, ale skoro przybywa na wadze to jest dobrze :)
 
olena- my szczepienie mamy teraz w środe brbrbrb nie lubie tego:no:
Ccaroline- skoro przybiera na wadze to jest ok.każde dziecko jest inne i inaczej je :-)
a mój Adas je 180 lub 210 le juz coraz częściej je 210 co 4 godziny, jestem ciekawa ile warzy w środe sie okaże:-D:-D
 
welonka wow ale twoj synek je duzo. moj zjada max 120 i to przewaznie w nocy tak co 4 godz a w dzien nie chce jesc wcale potrafi nie jesc 10 godz lub zjada 30 ml. szkoda ze w nocy nie potrafi tak dlugo spac :-(
 
Witam serdecznie! Złośliwość rzeczy martwych miałam wysyłać posta i mi się komp zawiesił!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Chiałam wrócić do tematu sprzed kilku dni a mianowicie do przekłuwania uszu i odrazu chyba będę potępiona jako wyrodna matka , bo chyba jako pierwsza przekułam uszy córci, bo jak miała 2,5 miesiąca czyli 10 grudnia. Nie było żadnych problemów z gojeniem się uszków, jedynie jak byłam się pytać kosmetyczek to jedna od razu powiedziała że nie będzie przekuwać ze względu na wiek dziecka. Jak na razie jest wszystko ok a kolczyki dodają uroku i takie jest moje zdanie. ;-)
A co do podnoszenia główki to też mamy ten problem Hania nie za bardzo lubi leżeć na brzuszku i z tą główka też różnie bywa ale jest już lepiej Pozdrawaiamy!!!!!!:-):-):-)


 

Załączniki

  • Obraz 702.jpg
    Obraz 702.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 25
reklama
omega- wierz to jest twoja decyzja co do kolczyczków ,ja moje nie przebijałam bo moja mama że to za wsześnie że za mała i dałam spokoj ,dopiero jak Julia miała 5 lat to sama zadecydowała o tym ,zrobiła to świadomie i jestem zadowolona :-):-)

Mój Adaś dzis pierwszy raz się przewrócił z plecków na boczek ,ale leżał na tapcanie i dobrze że go złapałam szok wogóle sie tego nie spodziewałam i by spadł ,,,,,aż mi sie gorąco zrobiło :tak::szok::-):-)
 
Do góry