reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe dzieciaczki- pielęgnacja, karmienie, rozwój

kasiu mam identyczne krzesełko:-) Oliwier dostał na chrzciny. denerwuje mnie w nim to że przez tą ceratke Oliwier jest cały mokry strasznie się w nim poci. teraz jest zima i się poci więc nie wiem co będzie latem. muszę go szybko wyciągać z niego jak skończy jeśc bo zaraz się z niego leje- dosłownie aż krople spływają.

http://www.allegro.pl/item571790900_krzeselko_arti_alice_cosmo_2_wys_gratis.html ja mam niebieski
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiu mam identyczne krzesełko:-) Oliwier dostał na chrzciny. denerwuje mnie w nim to że przez tą ceratke Oliwier jest cały mokry strasznie się w nim poci. teraz jest zima i się poci więc nie wiem co będzie latem. muszę go szybko wyciągać z niego jak skończy jeśc bo zaraz się z niego leje- dosłownie aż krople spływają.

KRZESEŁKO ARTI ALICE COSMO 2 -WYS. GRATIS!!! (571790900) - Aukcje internetowe Allegro ja mam niebieski

Madziula - uszyj sobie pokrowiec na oparcie np. z frotki albo zatrudnij do tego jakąś babcie

Welonka - z tych tańszych to fajne
MEGA FUNKCJONALNE KRZESEŁKO DO KARMIENIA Baby Ono (578987593) - Aukcje internetowe Allegro
 
kasia- no dokładnie ,jestem zadowolona i z ceny i z krzesełka mam nadzieje że szybko dojdzie :-D:-D:-D ni i że Adas będzie w nim chetnie siedział :tak::tak:
 
reklama
Welonka12 super zakup. Takie krzesełka bardzo mi się podobają.Też myślę o kupnie ale jeszcze poczekam. Mój mąż uparł się na krzesełko drewniane, hm...zobaczymy.
 
Do góry