reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe bryki- czyli jaki wózek wybraliście?

reklama
AXARAI no widzisz tak sie martwiłaś a masz szybciej wózio niż ja :p

Ja dzisiaj w końcu będe miała wózio już w domku kumpela przyjedzie z nim ok 16 :))
 
Patrysia, a już miałam dosyć! Ja to strasznie dokładna jestem, a, że nie znam języka, to musiałam się prosić M, żeby się wypytywał! A on nie lubi się pytać, i mówi do mnie, czy ja kupie ten wózek, jak tak to on się zapyta:baffled:, a jak mogę kupić jak nie wiem np. czy można wpiąć fotelik??????????????? Z dziadami! W końcu wzięłam ten, zaraz zrobię zdjęcia:-D Chciałam koniecznie z tą wkładaną torbą, a nie z gondolką, to chociaż to mam:rofl2:
Jeszcze fotelik i wsio.
 
czy któraś z Was widziala na zywo wozek joolz day albo quinny moodd? jakies wrazenia? : (

tak sie wtrącę;p oglądałam oby dwa w sklepie :) dla mnie sa na minusie bo dla mnie wozek kubelkowy jest beznadziejny;/ ale z wygladu sa ladne :)guinny laadny z biala rama ale spacerówka malawa moim zdaniem :) a jak bylam w holandii to nawet guinny byl na promocji i dawali do niego rabat jeszcze 80 e :) a no i nie wiem czy ten palag w guinny byl tak praktyczny jakos nie przekonuje mnie taki patyczek z przodu :)

dopiero teraz na filmie zauważyłam ze ten quinny jest rozkładany :) to moze i bym sie na niego zdecydowała gdybym widziała to w sklepie;p ale wybór padl na mutsy evo :)
 
Ostatnia edycja:
wszystkie juz macie bryki? czy moze jest ktos jeszcze jak ja kto sie nie moze zdecydowac? :p

ja jeszcze nie mam i też nie mogę się zdecydować. Zastanawiam się też nad Tako Laret tylko mam problem z kolorem, bo podobają mi się te z imitacją lnu, ale znów wydaje mi się, że mogą być gorsze do czyszczenia, bo nie są śliskie.
A ostatnio taki mi wpadł w oko taki
WOZEK BABY ACTIVE JET 3 w 1aluminium + GRATISY (2521405844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Czy ktoś może się wypowiedzieć na jego temat. Bo można go wybrać z aluminiową konstrukcją i wtedy jest lżejszy. A Tako Laret nie za bardzo lekki jest. Mam straszny mętik w głowie, a im więcej oglądam tym gorzej. Czas leci, a my chyba bez wózka zostaniemy. :baffled:
 
Wprawdzie nie mam Tako Laret tylko Captiva właśnie taki tako.jpg Nie jest ze śliskiego materiału ale nie przemakającego, super się go czyści, bo dosłownie wszystkie materiałowe części można odpiąć i wyprać (ręcznie). Nie jest lekki to fakt ale bardzo stabilny :-)
Na temat drugiego wózka się nie wypowiem, bo nic o nim nie wiem.
 
reklama
ja jeszcze nie mam i też nie mogę się zdecydować. Zastanawiam się też nad Tako Laret tylko mam problem z kolorem, bo podobają mi się te z imitacją lnu, ale znów wydaje mi się, że mogą być gorsze do czyszczenia, bo nie są śliskie.
A ostatnio taki mi wpadł w oko taki
WOZEK BABY ACTIVE JET 3 w 1aluminium + GRATISY (2521405844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Czy ktoś może się wypowiedzieć na jego temat. Bo można go wybrać z aluminiową konstrukcją i wtedy jest lżejszy. A Tako Laret nie za bardzo lekki jest. Mam straszny mętik w głowie, a im więcej oglądam tym gorzej. Czas leci, a my chyba bez wózka zostaniemy. :baffled:

Ja mam Lareta , a widziałaś te kolory na żywo???? Bo ja również oglądałam w necie i też mi się nie podobały , ale w realu są bardzo fajne , a z kolei ten materiał ala lniany jest też łatwy w czyszczeniu- sprzedawca mówł , że mają jakieś takie zabezpieczenie przed zawilgoceniem , więc on nie jest taki typowo lniany, ale czyści się tylko lekko gąbką , żeby tej powłoki nie sprać.

dla przykładu masz tu moją fotkę (kolor bardziej fioleteowy) i internetowa tego samego koloru (bardziej w błękit) (przy czym na żywo jest bardzie fioletowy niż na fotkach)

P1020712.jpgP1020717.jpgblack_8.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry