reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Gagunia - nie wiem co Ci doradzic ale najlepiej sama sie zglaszaj na KTG, masz takie prawo tylko moze lepiej zmien szpital bo szkoda nerwow jak znow sie nasluchasz od tego lekarza?
No i jak masz mozliwosc to zadzwon do twojej lekarki - moze cos Ci doradzi.
 
reklama
Ja tez dzis po wizycie w szpitalu, ale w zwiazku z niedoborem zelaza, caly czas na poziomie 8,4. Lekarz przeprowadzil wywiad i stwierdzil ze skoro dobrze sie czuje to nic nie beda robic do porodu, dopiero po zleca jakas specjalna kuracje. Przy okazji mialam usg i z maluszkiem wszystko ok, siedzi juz w kanale, pozycja lotnika. Teraz mam za tydzien wizyte u ogolnej
 
Gagunia - a ja Ci dam inną rade następnym razem jak pan Ci powie że nie bedzie decydował bo nie jestes jego pacjentka , to poroś go grzecznie żeby Ci to napisał na kartce i się pod tym podpisal ... i czekaj na efekt ..bo to nie jest szpital tylko dla jego pacjentek .. ja też się tam wybieram a prowadzi mnie ginka z bródnowskiego


A co do mnie to - maluch waży wg. USG 3900...:szok::szok:
Siedzi tak jak siedział mały książe... więc czeka mnie CC bo już nie ma szansy przy jego masie żeby się przekrecił .. ginka wręcz powiedziała żebym nie kombinowała i nie robiła czasem jakis polecanych w necie ćwiczeń na obrucenie sie dziecka bo tylko moge krzywdy narobić ...
No i jak nic się nie będzie działo do pon .. to muszę chyba iść do internisty po zwolnienie na katar , bo moja nie wypisze mi dalej zwolnienia ..
 
No i jak nic się nie będzie działo do pon .. to muszę chyba iść do internisty po zwolnienie na katar , bo moja nie wypisze mi dalej zwolnienia ..

Aniam ja mam zwolnienie od rodzinnego na bóle kręgosłupa i wtedy nie wchodzi mi na macierzyński tylko musze jutro iść do niego po następne bo mógł dać jedynie na 10 dni
 
Aniam faktycznie duża dzidzia się szykuje. Może to i lepiej, że bedziesz miała cc.
Gagunia normalnie szok, jak tak można.
 
asylwia - 20 dni przed terminem ??.. ja mam zwolnienie od ginki do dnia terminu , a potem dopiero bedę miała na przysłowiowy " katar"

dzidzia sie szykuje duża i mysle że tak bedzie .. miałam robione USG bardzo czesto i tak z nich wynika :)..wiec też zaczynam sie cieszyć z tego CC
 
no nie wiem jak to jest dokładnie bo coś było że ostatni miesiąc do terminu wchodzi na macierzyński a jeszcze może być że 2 tygodnie przed...pewna już nie jestem ale że moja znajoma jest położną u tego rodzinnego to mówiła o miesiącu...czy tak czy tak to dobrze aby tylko było
 
reklama
ja dzis po midwife - babeczka lekko spanikowalo bo brzuch ma 43 :szok: ... babka mowi ze jak w morde ponad 4kg malenstwo ma, mam zapomniec o porodzie sn i tylko cc !! dzwonila do szpitala czy czasem nie trzeba czegos przyspieszyc ale tam luzik dalej wg planu 11 i juz, a jesli cokolwiek zacznie sie dziac mam natychmiast na szpital jechac ...
a mloda znow na antybiotyku - oskrzela ... mam nazdzieje ze do przyszlego tyg jej przejdzie ...
 
Do góry