reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Bylam w czwartek u gina, powiedzial, ze to dobrze ze sie zle czuje, bo to znaczy ze wszytsko sie rozwija jak trzeba:eek: i powiedzial (po badaniu recznym), ze przyrasta jak trzeba tez. 11 marca mam USG. Mam pytanie do mam juz z dziecmi, bierzecie swoje dzieci na USG? Bo ja sie nad tym zastanawiam, chcialabym zeby Zuzia jakos uczestniczyla w tych wydarzeniach, ale nie wiem czy nie jest za mała i czy cos w ogoel zrozumie. :-D
 
reklama
witam wszystkie mamusie:) jestem niby w końcówce 8 tygodnia ciąży i już sama nie wiem jak to liczyć... lekarz po zwykłym badaniu stwierdził 8 tydzień. jakoś słabo się czuję i niestety raz już poroniłam-fakt,że było to 6 lat temu,ale teraz mam okropne myśli i to calutki czas-raz zdarzyło mi się leciutkie plamienie po 15godzinnej podróży i dostałam duphaston na 7dni,teraz we wtorek mam się zgłosić do kontroli.bardzo się wszystkiego boję:( i dziwi mnie to,że lekarz nawet słowem nie wspomniał o usg-czy to normalne? wiem,że smucę wam tu ale nie mam nikogo kto tym porozmawiałby ze mną i dlatego pozwoliłam sobie tu zajrzeć.
 
Ida ja mam zamiar zabrac moja corke ale ma juz prawie 10 lat,wezme ja ale pozniej jak juz bedzie dzidzius na tyle duzy ze cos zobaczy,a male dzieci nie wiem czy sa w stanie zrozumiec to wszystko pamietam jak 3 letni syn kolezanki przygladal mi sie jak bylam w bardzo zaawansowanej ciazy i w koncu jego mama mu powiedziala ze mam dzidziusia w brzuszku a on przerazony "a co ona go polkla?",wiec reakcja moze byc rozna!
Anioleczek upomnij sie ,zapytaj o usg ,a slabo duzo z nas sie czuje to chyba jeden z objawow,ja bym tylko spala ale wszystko bedzie dobrze!!
 
ja tez panikuje ja jeszcze nie bylam u lekarza bo nie ma mnie w polsce niby czuje sie ok no oprocz ciaglego lenia ale ...staram sie myslec pozytywnie ,glowa do gory a jest tu tyle doswiadczonych mam ze napewno zasypia cie zaraz opiniami i zobaczysz ze humorek ci sie poprawi!:))
 
dziękuję Ci bardzo:) u mnie to wynik złych wspomnień i tyle. ale chętnie porozawiam z tak miłymi osobami jak Ty:) od razu humor mi się poprawia:)
 
Ida - ja Kubuśka nie biore na usg bo on nie będzie wiedział o co chodzi - narazie wie, że mama ma dzidziusia w brzuszku ,że będzie braciszkiem - całuje brzusio rano i wieczorem a jak się wygłupiamy to "pierdzi" buzią w mój brzuch i mówi dzidzia nie śpi :-)

Ja to usg co jest koło 20 - 22 tygodnia kiedy dzidziola widać najlepiej nagram sobie na kamerke i może w domku mu na spokojnie pokarze bo w gabinecie to będzie tyle innych ciekawych rzeczy , że nawet nie zauważy rodzeństwa a badanie i gonienie Kuby nie bedzie fajne
 
Bylam w czwartek u gina, powiedzial, ze to dobrze ze sie zle czuje, bo to znaczy ze wszytsko sie rozwija jak trzeba:eek: i powiedzial (po badaniu recznym), ze przyrasta jak trzeba tez. 11 marca mam USG. Mam pytanie do mam juz z dziecmi, bierzecie swoje dzieci na USG? Bo ja sie nad tym zastanawiam, chcialabym zeby Zuzia jakos uczestniczyla w tych wydarzeniach, ale nie wiem czy nie jest za mała i czy cos w ogoel zrozumie. :-D

Ja biore ale tylko dlatego ze nie mam jej z kim zostawic. Zreszta na wszystkie badania ja zabieram, oczywiscie mezulo musi byc tez:-D. gdybym miala tu kogos to pewnie mala zostalaby w domu bo pewnie nic nie zrozumie.
 
reklama
No to czas na wczesniej zapowiadana bombe..........
Sami nie mozemy w to jeszcze tak do konca uwierzyc, chociaz ja od poczatku tak czulam i wszystkim mowilam, ze tam w brzuszku sobie siedzi...........;-);-)


Na ostatniej wizycie u gina w poniedzialek, oczywiscie mialam usg:-):-):-), widzialam jak mlody czlowiek wymachiwal sobie raczkami i nozkami.......... zanim pan doktor zapytal........widzi pani nozki??? a chce pani znac plec??? JA JUZ TO ZOBACZYLAM:tak::tak::tak::tak:
domyslacie sie co tam moglam zobaczyc????
Pan doktor powiedzial, zeby sie jeszcze na 100 procent nie przywiazywac do tej mysli, bo to oczywiscie jest bardzo wczesna ciaza, ale ja tam wiem swoje..........

Jestem bardzo, bardzo szczesliwa, zawsze marzylam, zeby miec syneczka, a najlepiej dwoch ha................A moj maz.........wyobrazcie sobie jak wrocilam do domu po trzech tygodniach rozlaki z takimi dobrymi wiesciami :-):-):-)
Sam nawet zobaczyl na zdjeciu z usg, to cos miedzy jego nozkami.......hehehe........w szoku byl, ze zonka nawet brzuszka jeszcze nie ma, a juz wiemy co tam sobie w nim siedzi i rosnie.........


Dziewczyny.........jedno mnie tylko niepokoi.........czy to normalne, ze tak wczesnie juz bylo widac???a moze z nim cos nie tak jednak?? dajcie znac czy ktoras z Was wie lub wiedziala od tak wczesnego tygodnia, plissssssss.......
 
Do góry