reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

ajako fajnie że wszystko w porządku :-)
Sanya gratulacje! Daniel śliczne imię,najważniejsze że maluszek zdrowo rośnie a ty szczęśliwa jesteś.
Ewa skleroza nie boli ale nogi czasem tak hihi
Ja wczoraj zaliczyłam wizytę u lekarza,wyniki dobre,przybyło mi 3 kg.:szok: Hehe ciekawe dlaczego :baffled: Pan doktor szybciutko podejrzał maleństwo na usg,serduszko bije maluszek chyba spał ale ręką machnął do mamusi,hehe fajnie podejrzeć maluszka.Dobrze że lekarz ma usg u siebie w gabinecie,nie umiał głowicą wyszukać serducha wwięc podłączył usg i podglądnął ,a ja cała happy:-D:-D:-Dokazja zobaczenia dzidzi!Pozatym dostałam tylko skierowanie na badanie moczu i muszę odwiedzić okulistę,stomatologa i internistę.Za 3 tygodnie kolejne badania prenetralne.Buziaki !:-):-):-)
 
reklama
Dzieki dziewczyny!!!!!:-):-)
A Ewcia to nie skleroza chyba............;to jakas zacma ciazowa......heheheheheh:-D:-D:szok::szok: tez tak mam...........czasem to juz nie wiem czy smiac sie czy plakac.......wychodze z domu bez telefonu....bez portfela.....parasola....mowie cos do meza, a za 2 minuty sie pytam co to ja mowilam.........robie kawe rano zanosze do pokoju, a za chwile nastawiam wode na kawe hehehe:-D:-D

MAKABRA normalnie, a moj maz jak sie ze mnie nabija...........i mowi, ze nasze dziecko bedzie super inteligentne jak tak matce juz rozum odbiera heheheh!!!!

w zyciu jeszcze nie bylam taka zakrecona...........serio!!!!
 
no udało się:)
Dzieki pomocy mojego przyjaciela mam filmik na serwerze :-) oto link:
http://jinker.org/ania/DVD_Daniel.mov

Dzięki za ciepłe słowa to było naprawdę super doświadczenie:tak:Potem na kolacji z moim ukochanym mieliśmy strasznie głupie miny i on się gapił w sufit a ja w ścianę jak dwoje głupków z rozanielonymi minami:-D
Ajako-super że jest dobrze, tak trzymaj:)
Ewa- też tak mam z tym badaniem zazwyczaj mi się odechciewa jak już tam jestem a zawsze zapominam wziąć pojemniczek żeby przynieść "gotowca: :happy:
Majeczka- ale ci się udało, ja też się cieszę każdym ekstra usg a jak mi moja gin nie robi bo mówi: już cię nie będę męczyć dzisiaj to ja oj szkoda:-( i ona się łamie:) Mnie też czeka dentysta mogę cię potrzymać za rękę jak chcesz:D

Nie no kobiety, hormony mi walą do głowy ale jestem taka szczęśliwaaaaaa :-D
 
Sanya to najcudowniejsza pamiątka w życiu kochana!Co do dentysty to na przegląd tylko idę hehe spoko dam radę ;-)
A szczęśliwa masz prawo być i twój synuś jest razem z tobą cały w skowronkach,buziak :-)
 
sanya- jak miło czytać cię taką "pozytywną":-D:-D

ajako- masz racje:-) zaćma ciążowa... sytuacje które opisałaś nie są mi obce:-p:-p ehh...ale mówię ci, jak po porodzie człowiek "trzeźwieje":-D
 
ja mam zwyczaj chować telefon do szafki z ubraniami kiedy zbyt często ktoś dzwoni...a przecież można by wyłączyć... potem go szukam i w głowę zachodzę gdzie jest a mój chłopak mówi: może w lodówce albo pralce:-)?
 
Sanya - gratulacje , przede wszystkim super USG .. fajnie że wszystkiego tak dokładnie się dowiedziałas .. moje przy twoim, to mam wrażenie że zostało zrobione tak na " odpiernicz się "
Ajako - dobrze, że wszystko jest ok , oby tak dalej ..
Ewcia- co do badania moczu, to kup sobie kilka pojemniczków w aptece i stawiaj na noc przy łóżku, ja tak robie, to rano pamiętam gdzie mam robić siusiu :))... może tak nie za miło budzić się z widokiem na taki pojemnik, ale wtedy nie ma tej jak to napisałyście zaćmy ciążowej... zwykłej sklerozy znaczy się tylko zwielokrotnionej..

Ja idę do lakarza 1go kwietnia z badań wczoraj oddałam krew i mocz. ( krew na ogólne badanie, żółtaczkę i przeciwciała RH ) znowu moja kochana przychodnia skasowała mnie na 75zł .. na szczęście już niedługo, bo już mam karte od Jarka z pracy do enel- med .. jest aktywna, ale jeszcze chwilkę musze się z nią wstrzymać , bo jest już na nowe nazwisko ... mój pierwszy " dokument z nowym nazwiskiem"...hi hi
 
.Byłam dziś u lekarza ,mam skierowanie na różne badania,w tym morfologia i usg(!) ,fajnie,znów zobaczymy maleństwo,tylko tym razem chcemy iść w trójeczkę:tak:. Zbadał mnie i powiedział że jest ok,mam założoną kartę ciąży w końcu,fajne dodatki dają na początku ciąży;-). Weszłam na wagę i przeżyłam szok,niestety nie pozytywny,więc biorę się za siebie:sorry2: tzn.przestaję się obżerać i późno jeść i więcej ruchu,dostałam pozwolenie na ćwiczenia dla kobiet w ciąży;-). Dostałam też pozwolenie na fryzjera,więc jestem już umówiona na jutro na 17:happy:.No to chyba tyle z wizyty:tak:.Acha,usg mam 04.04 wiec już niedługo:tak:.Z osobistych obserwacji to musze napisac ze chyba zaden ginekolog nie badał mnie tak delikatnie jak ten dzisiejszy;-),szok,bo z reguły to takie badanie mnie bolą ;-).
 
reklama
Super dziewczyny, że u Was super

Ja dzisiaj wróciłam od lekarza niezbyt rozanielona :-(

z dzidziolem na szczęście wszystko wporządku, rośnie sobie jak potrzeba, na badaniu moje male szczęście spało i znów nie zdradziło swojej słodkiej tajemnicy czy jest chłopakiem czy dziewczynką - szkoda

........ ale pojawił się problem - w przyszłym tygodniu mam się stawić w szpitalu na założenie krążka bo już mam mięką szyjke :-( porażka - mam się oszczędzać i leżeć tylko jak przy ruchliwym dwulatku ??????? a pomocy brak a tu jeszcze tyle czasu do rozwiązania i LATO :-(

cholefcia myślałam ,że wszystko jest dobrze, bo czuje się rewelacyjnie

- boje sie jak diabli o dzidziola i o to, żebym poźniej nie musiała leżeć w szpitalu - bo co wtedy z Kubasem ??? i o przeprowadzke do domku jak nie będe mogła nic zrobić to jak ......... a tu mieszkać się nie da ........... a wszystko do d.... . - zdołowałam się dzisiaj

wiem wiem najażniejszy maluszek i bede robić wszystko, żeby nic mu nie było . tylko musze włączyć pozytywne myślenie .... ale jak ???? macie jakiś patent
 
Do góry