reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Zarabiste zabaweczki! Oczywiscie jesli wszystko bedzie ok na najblizszym badaniu...to zaraz po KUPUJE SOBIE hehehehehe
Zaraz zobacze po ile w USA bo teraz ten dolar taki tani...wiec moze znajomego poprosze ktory regularnie wysyla rzeczy do Polski....
No to jak slychac od 10 tygodnia to juz bym byla zadowolona...tak powiedzmy tylko 3 razy dziennie? heheheheh
 
ooo...to co pokazalas to tanie..i nie ma co kupowac w USA :)
A Hongkongiem sie nie ma co przejmowac...teraz prawie caly swiat robi wszystko w Chinach :-)
 
korni-ja jestem specjalistka od aft... Mam to cholerstwo nawracajace...i STRASZNIE bolesne.. Lykalam rozne rzeczy...smarowalam roznymi masciami i NIC...
Najgorzej jak sie umiescila np. na styku podniebienia i jezyka, bo napierdzielalo jak chore gardlo...i na dodatek spelenilam mowiac heheheheh...
Ale.....odkrylam takie granulki homeopatyczne...wlasnie na afty...jak chcesz moge sprawdzic jakie to dokladnie byly.... I...rewelacja!

no to witaj w klubie... mi puchnie język i gadam jakbym miała kluchy w buzi...

ale... dziś BYŁAM NA WYMAZIE Z JĘZYKA, afty podchodowane, jak nic nie wyjdzie to ja nie wiem...
...wolałabym leczyć przyczynowo a nie objawowo! A co!

wynik odbiorę po świętach... a teraz anik poproszę ten lek homeo
 
witam mamusie:-)troche sie ostatnio opuscilam w pisaniu. chcialam podziekowac za namiary na lekarzy z gdańska. wybralam dr olszewska babeczka na prawde jest konkretna. bylismy w zeszly piatek z tatusiem u niej. strasznie sie balam tego usg, ale na szczescie wszystko w porzadku. gdy maluszek spal pomierzyla go dokladnie mial prawie 5cm od glowki do kosci ogonowej,slyszelismy serduszko- cos niesamowitego:-D fald tez w porzadku obudzila go potem i zaczal sie strasznie wiercic kopac i boksowac taki wiercipieta po mamusi:-Dnie wiem jeszcze jakiej jest plci ale od samego poczatku mowie jak o chlopcu..jesli ladnie sie obroci to moze poznamy plec za tydzien. niepokoi mnie troche nadzerka ktora u mnie wykryla, oczywiscie przeprowadzila caly wywiad dokladnie zbadala a samo usg trwalo z 15minut i co najlepsze dostalismy jego zapis na cd.wizyta 120zl ale trwala 45minut i mnostwo rzeczy sie dowiedzialam i dostalam zwolnienie..nie mam sil juz wstawac do pracy o 4:30.. oczywiscie cala masa badan dzis wrocilam z klucia: morfologia, mocz, glukoza, antygen hbs, tsh, ft4, wr, grupa krwi, toxo-IgM IgG, cmv-IgM IgG. choc wizyta byla w prywatnym gabinecie to udalo mi sie wiekszosc badan zrobic na ksiazeczke-mialam skierowanie od poprzedniego lekarza;-)placilam tylko toxo, cmv i gr. krwi-razem 110zl- w szpitalu na zaspie maja znizke dla ciezarnych toxo i cmv za95zl.jutro odbieram wyniki i cala sie niepokoje.mam nadzieje ze bedzie dobrze..
widze ze nie jestem sama mnie tez dopadly te okropne afty. jesli macie jakis skuteczny sposob to prosze bardzo o pomoc. nie wiem czy mozna uzywac aftinu bo mi kiedys pomogl i chetnie bym sie ich pozbyla;-)wogole teraz bede was czesciej odwiedzala:tak: zycze wszystkiego dobrego i pozdrawiam
 
sabion- gratuluję!! na pewno wszystko będzie w porządeczku:tak::tak:

isuniu- spoko taki sprzęcik:-):-) też bym sobie chętnie coś takiego sprawiła:tak:
 
ja tez, ja tez!!!!!!!!!!:-):-)

ps; taniocha to, myslalam, ze wiecej kosztuja takie cudenka do podsluchu hehehe:-)
 
(no przecież się wkurzę... drugi raz mi zeżarło posta:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:)

sabion: gratulacje! Dobry lekarz to super sprawa, ja też chodzę prywatnie, dlatego że mam do swojego zaufanie... no i od prywatnego można liczyć na więcej zainteresowania i zruzumienia:sorry2:

dziewczyny czy toxo jest obowiązkowe? nie mam styczności ze zwierzętami, a kotami to już na pewno... a gin mi nie zasugerował nawet tego badania...
 
reklama
Melduję sie po wizycie u gina :happy2: Wszystko w porządeczku, Dzidzi rośnie jak na drożdżach, jest juz taki Maluszek duzy, że nie daliśmy rady go zmierzyć, no i ustawił sie do nas czubkiem głowy....:-D Więc wciąż nie wiemy czy synuś czy córunia:sorry2:

Z racji tego, że jestem dość mocno przeziębiona i puchną mi juz nogi - dostałam zwolnienie....Mam o siebie zadbać, leżec - nici z pomocy mojej mamie przy porządkach wiosennych, zakaz! No, i ograniczyć sól i ostre przyprawy - co na serio mało stosuję... Papier mam na 3tygodnie, ale na tyle to nie mogę sobie pozwolić, podejrzewam, że góra do wtorku sobie odpocznę...
Dostaliśmy od doktorka filmik z poprzedniej wizyty - mamy uwiecznione jak Maluch skacze!!:-D:-D Super, mówię Wam!

Idę sie więc położyć, wrzucę fotki z poprzedniej wizyty, małe UFO :-);-):-D

Korni - toxo jest dość istotne, Tobie nie szkodzi, przechodzone jest bezobjawowo, ale u Dziecka w stanie prenatalnym może mieć wpływ na wady wrodzone....Ale może już miałaś toxo robione przy pierwszej ciąży i wyszły Ci przeciwciałą, jeśli tak, to nie ma sensu robić drugi raz.
 
Do góry