reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
Jestem w szoku po przeczytaniu tego rankingu:szok: szkoda że nie mam lidla w pobliżu bo chętnie bym wypróbowała ich kremy sama ostatnio coś nie mogę trafić na odpowiedni dla mnie:cool:
 
Wiecie co te kremy z lidla które linkowałam są super! Smaruję się dopiero kilka dni a już widzę że skóra jest w lepszej kondycji, jakby czystsza i nie świecę się tak (co dziwne przy nakładaniu i chwilę po sa tłustawe).
Więc jeśli któraś z Was je dorwie - polecam bardzo!
 
siostra mi wydrukowala z jakiegos artykulu, na jakie skladniki trzeba zwracac uwage w kosmetykach. Hruda, mysle, ze to prawda, sprawdz;-)

Wybrane substancje zawarte w kosmetykach, zaburzajace gospodarke hormonalna organizmu:



4,4'- Dihydroxybiphenyl
Ethylparaben
Propylparaben
Butylparaben
Methylparaben
Cyclotetrasiloxane
PCA lub Hydrocinnamic Acid
Boric Acid
BHA lub Tert. Butylhydroksyanisol
Diethyl phthalate (DEP)
Resorcinol
Ethylhexyl methoxycinnamate lub Octyl methoxycinnamate
4,4'-Dihydroxybenzophenone
4-Methylbenzylidene camphor
Benzophenone-2
Benzophenone-1
3-Benzylidene camphor


co najsmieszniejsze, to sa niektore w zelu do twarzy dla osob majacych atopowa skore: Atoperal:sorry:
 
Justyna te maski wax sa naprawde bardzo dobre na wypadajace wlosy.Ja zaopatruja sie w nie przy kazdej wizycie w polsce.W zeszla zime
kupowalam z Majandra jak sie spotkalysmy:-)
Donkat nie wiedzialam ze kwas borny tez szkodzi:szok:A mi lekarz go na jeczmienie przepisywal.
 
reklama
Do góry