reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

mnie sie pojawily syfki tam, gdzie ich nigdy nie miewalalm!! na karku:szok::szok::szok:od zawsze mialam ladne czyste plecy bez krost a teraz tylny dekolt jest w czerwonych syfkach. co jedne przyschan, to powstaja kolejne:szok:
czyzbym od nowa dojrzewala?:rofl2:
nie powiem, bo mnie to wkurza i niestey ciagle tam sie macam, co na pewno im sprzyja:-(

teraz natomaist nie moge na siebie patzrec w lustrze, bo na twarzy mam tyle plamek, krotek, syfkow:crazy: jak nastolatka:crazy: goja sie bardzo wolno, a wyskakuja z predkoscia swiatla:szok:

co robic? wysuszac spirytusem? czy czekac az mi dadza spokoj?:-(
 
reklama
mnie sie pojawily syfki tam, gdzie ich nigdy nie miewalalm!! na karku:szok::szok::szok:od zawsze mialam ladne czyste plecy bez krost a teraz tylny dekolt jest w czerwonych syfkach. co jedne przyschan, to powstaja kolejne:szok:
czyzbym od nowa dojrzewala?:rofl2:
nie powiem, bo mnie to wkurza i niestey ciagle tam sie macam, co na pewno im sprzyja:-(

teraz natomaist nie moge na siebie patzrec w lustrze, bo na twarzy mam tyle plamek, krotek, syfkow:crazy: jak nastolatka:crazy: goja sie bardzo wolno, a wyskakuja z predkoscia swiatla:szok:

co robic? wysuszac spirytusem? czy czekac az mi dadza spokoj?:-(
Kochana, zadnym spirytusem bo doprowadzisz do lawiny "syfkow". Z opisu wynika ze cera ozbawiona jest naturalnego plaszcza ochronnego co czesto po lecie albo na wiosne sie uwidacznia przy wymagajacych cerach. Nawilzac i naoliwiac dobrym preparatem olejowym czyli naturalnym olejem dla cer wrazliwych- z passiflory, maslosza, wiesiolka itp . A cynk lykac w suplementach.
 
Mam pytanko : Czy któraś z was widziała może jak wygląda na żywo błyszczyk Chanel -Aqualumiere Gloss nr 65 Pary Red?Chanel Aqualumiere Gloss połyskujący błyszczyk - 65 Party Red
Chcę sobie sprawić na urodzinki. Czytałam wiele pozytywnych opinii. Jestem ciekawa jak wygląda na żywo. Nie mam teraz możliwości przejechania się do Sephory :(
07523080202.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jaka polecacie piankę do włosów, by były NAPRAWDĘ puszyste i sprawiały wrażenie, że ich jest więcej. Nie ukrywam, że liczę na Hrudzinkę
 
No ja pościągałam pełno próbek ze stanów, takich malutkich pudełeczek. Są różne te podkłady, niektóre naprawdę fajne :tak:
Ja polecam

doti, a jka sobie je zalatwilas? drogie byly?


hruda, ja zawsze mialam cere mieszana ze sklonnoscia do tlustej. jednak ostatnimi czasy(to chyba juz objawy starzenia sie:-() zauwazylam, ze jest suchawa. niegdy w sumie nie byla jakas wrazliwa, wymagajaca. czyzby tak sie to moglo zmienic? a te oleje to gdzie sie kupuje?
 
szukałam po hasle "mineral makeup samples" itp. czesto tylko placiłam za przesylke jakies 4, 5$,a czasami pare dolcow za probki. np. signature minerals, everyday minerals i już nie pamietam innych :-D ALe wtedy dolar byl strasznie tani, teraz to juz chyba nie warto sciagac
 
reklama
Donkat ja tez twierdzę, że to wiek. Jak tylko dobiłam 30 to skóra stała się sucha i potrzebuje DUŻEGO nawilżania, kika razy dziennie, a wcześniej wsytarczyło jak rano i wieczorem pokremowałam się. Teraz jak rano wstaje mam takie uczucie jakby mi maska na twarzy sie ściągała i zaraz pęknie.
 
Do góry