reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

te plastry, to rozwiazanie niestety tylko dorazne:-(
a przy randce rozbieranej z przystojnym (nie)znajomym i tak wszystko wyjdzie na jaw:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Jak pracowałam w cukierni to często pękała mi skóra na całych dłoniach. Wilgotne ręce,bo często myte wkładane do chłodziarek i to była przyczyna. Pomagał bardzo krem Garniera do rąk, ten czerwony i kąpiele dłoni wciepłej parafinie lub oliwie.
 
no widzisz u mnie 2 ciąze i karmienie fakt spowodowały nadmierny przyrost piersi mam straszne roztępy ale teraz strasznie obwisł no nic trzeba nasilic masarze ;)

dobry mocno zabudowany biustonosz moze podratowac sytuacje.Podobno w warszawie na grochowskiej ma sklep najlepsza gorseciarka w polsce ktora potrafi tak dopasowac stanik ze cyce zmieniaja sie nie do poznania.Moze sie wybiore kiedys.

Ja mialam kiedys plastry ktore mialy trzymac biust zamiast stanika ale mojego D nie utrzymaly chociaz producent zapewnial.

Ostatnio zaczęła mi pękać skóra na kostkach u rąk.Boli jak cholera. Czego może mi brakować??????
pewnie "posiekaly" Ci sie dlonie od zmywania garow i niskiej temperatury.Sprobuj alantan albo bepanthen.
 
reklama
Ostatnio zaczęła mi pękać skóra na kostkach u rąk.Boli jak cholera. Czego może mi brakować??????

Popękane mam te paluchy na pewno nie od mycia garów,:no: bo ich nie myję. :tak::-D:-D:-D A krem jakis dobry to muszę sobie kupić:tak:


to do mycia podlog:-D:-D:-D

ja uwielbiam krem z Avonu, jest bardzo tlusty, a ja tylko takie lubie.

to J zawsze myje gary? ale ci dooobrze!!
 
Do góry