reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witajcie :) Marta ,to u Ciebie juz naprawde koncowka :) Trzymam kciuki kochana !!! i zapewniam ze z 2 jest uroczo !!!
Beti ty nie czekaj tylko do roboty :) zobacz moja Anka w piatek skonczy rok a tydzien pozniej Kaska dwa latka,pewnie ze czasami to czlowiek nie wie gdzie rece wlozyc,ale moze to zabrzmi dziwnie z dwojka jest latwiej jak z jednym !
Kisiulka zycie pisze rozne scenariusze....szkoda...ale dobrze ze pozostaliscie w kontakcie i maly ma tate chociaz od czasu do czasu.Badz dzielna !
 
reklama
hej Dziewuszki weszlam dzisiaj z ciekawosci popatrzec co sie tutaj dzieje i normalnie szoku doznalam ze az tak zywo sie zrobilo:D:D super :):):) Widze ze nawet Betii sie odezwala;) czasem pogadamy razem na fb badz smsa sobie poslemy;) ale tak jak pisala zapracowana mamuska teraz wiec juz troche mniejszy ten kontakt;) u mnie nowinka taka ze w koncu legalizujemy swoja zwiazek 29 wrzesnia :D:D ahhh ile stresu i nerwow. Mala strasznie goraczkuje bo piatki nam wychodza gdzie juz myslalam ze dawno wyszly a ja jednak gapa zle policzylam;P ehhh zadnych zebow tak ciezko nie przechodzila jak tych piatek goraczka 38,5 przez caly dzien z przerwami po wypiciu nurofenu zadnego katarku ani kaszlu nie chce jesc bo ja boli ale na szczescie pije bardzo duzo:tak: na nocnik nie lubimy robic jedynie nakladka na deske wchodzi w rachube potrafi na niej siedziec przez pol dnia i co jakis czas sobie posikuje;) hehe
jesli chodzi o mamusiowanie to widze ze nie tylko moja ma etap "tylko mama" ja nawet sie umyc nie moge bez niej;) ponoc taki okres trwa jakies pol roku wiec jeszcze troche zostalo;)
 
Cześć Dziewczyny!

Moja Córeczka jest w miarę grzeczna tylko nie chce jeść, ale i tak pomimo jej fochów na jedzenie udało mi się ją podkarmić i mam nadzieję dogonić choć trochę wrześniowe dzieciaczki, obecnie Mała mierzy 83,5 cm i waży 10,6 kg, więc duży sukces. Tylko choroba jej nie daje spokoju i ciągle jest w fazie aktywnej. Od sierpnia dostaje nowy lek i może w końcu coś zaskoczy, ale na efekty trzeba czekać do trzech miesięcy, więc czekamy cierpliwie.

A z innej beczki ... marta2411, widzę, że jestem równo 20 tygodni za Tobą:-)
 
Nasza Ania wczoraj skonczyla roczek , Kaska za tydzien skonczy dwa ..... jak te maluszki szybko rosna ... LORENA gratki !!!
Ania 1.jpgTort.jpg
 
Ostatnia edycja:
no i u nas wyrzynanie piatek przerodzilo sie w zapalenie gardla z przejsciem troche na krtan porazka... Pani doktor wspomniala ze wiele matek goraczke i brak innych objawow czesto zwala na zabkowanie ale mimo wyrzynania sie zabkow czesto sa tez inne infekcje przy okazji poniewaz dzieci w czasie zabkowania sa oslabione i podatne na rozne inne wirusy;/ ehh dostalismy antybiotyk i sie leczymy dzisiaj juz na szczescie bez goraczki caly dzien takze leki dzialaja:tak:
 
maja - zdrówka dla Was!

Lorena - gratuluję! Jak się czujesz? Wiesz co za maleństwo rośnie pod serduszkiem?

Trixi - fakt, czas leci niesamowicie! Ucałuj swoje super dziewczyny!

A my mamy na końcówce nakaz oszczędzania się... wiecie jak to zrobić przy 2 latku? :-D:-) No nic, jutro wizyta, zobaczymy ile jeszcze wytrzymamy :-p:-D:szok::laugh2:
 
Lorena- gratuluje i szczęśliwej spokojnej ciąży :)
Marta - ciesz się "spokojem" póki jeszcze możesz :) Nie powiem ,że Wam nie zazdroszczę bo bym skłamała :) My się staramy i nic :( Może dane nam było mieć tylko albo aż Filipka.
Trixi- najlepszego dla dziewczynek ja sama nie wiem kiedy ten czas tak opierdziela :)
u nas dziś znów słonko przygrzewa więc za chwilę pewnie pójdziemy na plaże. Mały chyba się coraz bardziej przyzwyczaja do całej tej sytuacji i nowego kraju ,a ja popadam chyba w jakąś depresje czy inne mało pozytywne coś no ale jakoś to będzie. Nie smęcę już Wam tutaj. Miłego dnia kochane :)
 
reklama
Korba - i na Ciebie przyjdzie czas. Przecież jednego jesteście pewni - dzieci mieć możecie - Filipek jest tego najlepszym przykładem. Trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie ;-)

Ja po wizycie, szyjka skróciła mi się aż o 0,5 cm (ma 2,5 cm) :-D Hahaha, lekarka mówi, że w skończonym 35tc to paniki generalnie nie ma, ale miło by było jeszcze z 2 tyg wytrzymać więc zaciskam nogi i oczekuję września jak na wrześniówkę przystało :tak:
 
Do góry