reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Witam!
Odważyłam się i dzisiaj lub jutro przyjdzie do nas Babysitter na rozmowę zapoznawczą. Stwierdziliśmy, że może nasze problemy są między innymi spowodowane tym, że od prawie roku nasze życie bez przerwy kręci się wokół Małego i praktycznie nie rozmawiamy, nie myślimy i nie robimy nic innego!
Chcemy kogoś na raz w tygodniu max 4 godziny, tak żeby gdzieś wyskoczyć albo np. zrobić zakupy i tak dalej.
Babka bierze 8 euro za godzinę.
pozdrosy!
 
reklama
Witam :)

Mała chodzi już wszędzie :-) spaceruje po całym domu a jaka zadowolona z siebie spodobał jej się nowy sposób przemieszczania:-D
Starszaki marudy wiecznie im się nudzi:wściekła/y: już by mogli iść do szkoły wtedy mieliby co robić
Z W tak jak przewidziałam znowu się pokłóciliśmy :wściekła/y: ja już normalnie wysiadam wiecznie się kłócimy:-( Są tylko dwu lub trzy dniowe przerwy
No to pomarudziłam a teraz idę Gosie spać położyć bo już mi tu mruczy
 
No ja na mojego T. nie moge narzekać, bo jak trzeba zajmie się dziećmi, oczywiście jeśli wyjdę i mówię że na godzinkę to równo po godzinie wydzwania do mnie:-p ale już się przyzwyczaiłam bo nie mnie jednej tego doznawać:-p. Generalnie rzadko sie sprzeczamy i oby tak zostało, choc co ileś tam lat są kryzysy w związkach tylko nie pamiętam co ile.

Co do pracy, poszłam podpisałam co trzeba, na odchodne szef stwierdził, że miał plany co do mnie, podwyżkę szykował ale skoro zadecydowałam tak a nie inaczej - no śmiać mi się chciało jaki to tekst wymyślił od wczoraj, rękę dam sobie uciąć że żadnej podwyżki nie planował tylko żebym może żałowała decyzji ale ja wiem że to był kit;-) Typowy tekst na pożegnanie:tak:

Acha i wyobraźcie sobie, że nie dostałam reszty wypłaty, bo nie było mnie z końcem m-ca a podstawę mam małą a reszta do ręki i tych do ręki mi nie dał i podejrzewam, że sierpniowego też nie dostanę bo i kiedy?
 
Matko nos mi zaraz odleci...katar na sto dwa...mały też ciągle coś mu tam kapie...chyba dopóki ja nie wyzdrowieję to i on też, bo ciągle jakieś zarazki w powietrzu.

przyszła mamo super, że Torianek umie siusiu na nocnik. U nas była kiedyś kupa na nocnik, ale ostatnio nie zdążymy go posadzić, bo się zaszyje gdzieś w kącie i nie słychać jak robi. Muszę z nim potrenować :)

Miałam popisać więcej, ale obowiązki wzywają :)
 
oj misiunia ,że tak to ujmę smaka mi narobiłaś :-D chyba będzie jednak przedyskutować ten temat dogłebnie ;-) a rodzinka niezła, mało kto może się pochwalić pradziadkami, a prapra :szok:
gaju- co za typ, masz rację ,że blefował, szkoda, że dostaniesz tylko gołą pensję ,ale niektórzy po prostu tak w głowach mają, już lepiej nie napiszę jak...
hausfrau- jak dla mnie super pomysł ! Odpoczniecie, pobędziecie tylko ze sobą, jakiś wypad do restauracji, baru , kina czy gdzie tam będziecie mieli ochotę ;-) w takim razie miłych 4 godz tygodniowo jeśli wszystko pójdzie ok :tak:
jojo- gratulacje, nic dziwnego, że mała duma, chodzenie to w końcu już wyższa szkoła jazdy :-D
Mykam teraz na kolację ,bo G przygotowywał w czasie jak siedziałam na forum :-D
 
przyszła mama chrapanie u małego dziecka jest niepokojącym sygnałem . Powiedz o tym lekarzowi . Jak moja mała jak zaczęła chrapać w nocy to trzeba by było wycinać trzeci migdał. Ale ona miała w tedy już 2 latka.
 
Któraś z NAS/WAS :-D pytała o kombinezony w Smyku - melduję, że w Magnolii we Wrocławiu są, w innych smykach wrocławskich brak :szok:

Widziałam też zimowe w C&A ale same małe rozmiary.

Dzięki marta w takim razie sprawdzę w Złotych Tarasach w Warszawie i w tak zwanym Dużym Smyku, bo będę w sobotę niedaleko:-)

Czytam Was ale z pisaniem u mnie kiepsko. Nastrój też taki sobie, bo z Małą jest bez większych zmian na lepsze. Ostatnio znów było gorzej i teraz bierze Metronidazol.
 
ale duzo napisalyscie...
misiunia tylko pamietaj przy robieniu masy zeby co chwile smarowac walek i blat olejem zeby masa nie przywierala :) i daj znac po...
i chyba kasik...jak dobrze pamietam my tez nie rozmawiamy o roczku bo az mnie nosi jak maz juz tu wylicza ile flaszek i przysiegam na wszystko ze jak cos wyciagnie to chamsko postapie ale pochowam spowrotem do barku bo on zna moje zdanie ze to jest dziecko konczace roczek a nie 18lat i na jego urodzinach do pelnoletnosci alkoholu nie bedzie ! na chrzcinach nie pozwolilam postawic i towarzysto co nie ktore sie obrazilo i szybciutko sie zawinelo ale ja mam to gdzies bo to swieto dziecka a okazji do wypicia mozna szukac w innym terminie .! popieram w 100% ! i tez bym na twoim miejscu postapila tak samo i nie predko bym sie do niego odezwala! zeby alko bylo wazniejsze jak bol dziecka osz te chlopy bezmozgi!
 
Marietta a u nas na Miśka było winko, ale flaszki nie było:no: też uważam, że to żadna okazja, ale piwko czy winko dla smaku jak dla mnie ok.
Kurcze a byłam we Wrocku i przejeżdżałam koło magnoliii sobie myślę czy wstąpić czy nie i odpuściłam:angry:szkoda, bo kombinezon już można by nabyć.

My byliśmy w Katowicach na konsultacji, potem zajechaliśmy do Wrocka do rodiznki i tam sobie pozwiedzaliśmy. U nas prababcie dwie są, wiec dzieciaki pamiątkowe zdjęcia mają a jedna praabcia popijała sobie naleweczkę własnej roboty od rana rozcieńczoną z wodą bo ona lubi soczki:szok::-D:-D
mb1 Laury są super;-) Niby dzieci jednych rodziców a tak inne:szok: Laura uwielbia tańczyć i jak tylko słyszy J.Lo "on the floor" albo "rabiosa" Shakiry to tyłkiem zasuwa i rozgląda się czy ktoś widzi, bije brawo i szczerzy dziasła:-) świetna jest:tak:

A my chorzy po tej całej wycieczce:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Michał znowu zaczyna kaszleć aż do wymiotó i podejrzewam że jak zawsze padnie mu na oskrzela:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wystarczy byle głupi katar...od jutra zaczynam moją kurację antybiotykową bez antybiotyków:confused2:shit.
 
reklama
Lorena - nie ma sprawy :)

kerna - popieram - winko czy piwko jestem za bo sama się chętnie napiję :-D:tak::-):-p:sorry:

Dużo zdrówka dla Was!

A co do tańców to Adaś jak tylko muzykę słyszy to odrazu tyłek chodzi :D Po chwili jeszcze ręce i tańczy całym sobą. Z Laurą by nieźle czadu dali widzę :-D

Hausfrau - super pomysł. Wyjdzie Wam to tylko na dobre :tak: Czasem trzeba się odciąć od codzienności, choćby na 4h :-)

gaja - Twój szef to powinien zostać szefem roku za ogromne serce dla pracowników i dobroduszność :) No i część pieniędzy do ręki... mega uczciwość - nie ma co ;-)

Dobija mnie krętactwo w tym kraju :-D:wściekła/y::no::sorry::eek::crazy::confused2:

Witam się porannie :D

My ostatnio się mało kłócimy - o dziwo! :)

Objadłam się na śniadanie w pracy i ruszać się nie mogę :-D

Udanego dnia!
 
Do góry