reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dzień dobry,
I ja już wstałam, noc przespałam spokojnie, chociaz trudno było mi zasnąć. Wciąż jestem myślami przy naszej Pati26. Tak...to mogłaby być każda z nas, tak jak nie znamy dnia ani godziny kresu naszego życia, więc proszę dziewczyny szanujmy i doceniajmy każdą chwilę naszego życia z najbliższymi.
Wczorajsza wiadomość wiele przewartościowała w moim życiu, może czas na zmiany.
Dobrego dnia i proszę otrzyjmy łzy, nasze maluszki też to odczuwają. A PATI26 na zawsze pozostanie w naszej dobrej pamięci, może to był Anioł na Ziemi ?
 
reklama
Witam
mnie tez było ciężko zasnąć myśli krążyły wokół Pati,jej córci, synków.
Nawet nie wiem co pisać więc tak króciutko...
Miłego dnia i udanych wizyt
 
Dzień dobry mamusie! Nie wiem czy mnie pamiętacie jeszcze, pisałam jakiś czas temu, ale z braku czasu zaprzestałam :sorry:... Jednak teraz postanowiłam zaglądnąć, bo przeczytałam o tej strasznej tragedii :-:)-:)-( i wirtualne świeczuszki chciałam razem z Wami zapalić
[*]
[*]
[*]
! Najszczersze kondolencje dla rodziny...

To co się stało to okropna tragedia... Nic więcej nie dodam, bo mysli się kotłują a mądrych słów brak... Okropnie mi przykro...


Mimo wylanych łez i smutku w sercu miłego dnia Wam życzę Kochane :sorry:
 
Jestem listopadową Mamą, przeczytałam właśnie o tym wypadku, straszne i smutne. Człowiek nigdy nie wie, co nas czeka. Tak bardzo mi przykro. Z calego serca współczuję i dla nich przesyłam
[*]
[*]
 
witajcie...

po przeczytaniu takich wiesci szok smutno mi bardzo choc jej nawet nieznalam w sumie byla jedna z nas łacze sie z wami w bolu
[*]
 
Nie umiem wyrazić co czuje i nie wyobrażam sobie nawet bólu najbliższych :no::no::no::no:

Spoczywajcie w pokoju
[*]
[*]
[*]
 
reklama
Cześć!

Myślami również jestem przy Pati26 i jej córeczce. Okropna wiadomość. Taki szok. Trudno mi sobie to w ogóle wyobrazić...

karolinkare bidulko, będzie dobrze. Jeszcze wytrzymasz!
 
Do góry