reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Nie martw się Kinia, na pewno będzie dobrze.
A co do internetu, to ja mojego męża włąśnie w ten sposób poznałam:)



Ja też tak mam najczęściej, przy chodzeniu tylko czasem.

Olcia powodzenia z tym lekarzem, mam nadzieję że coś pomoże. Tylko nie paracetamolem, bo oni to chyba w całej Anglii kochają:)


no wlasnie paracetamol jak ja to slysze to....:wściekła/y:,ale wiesz po kilku latach tutaj juz sie czlowiek wprawil i wie ze tu trzeba wiedziec o co prosic lepiej niz lekarz...
 
reklama
Hej brzuchatki!!!!!!!!!!
Kinia, Beniaminka gratuluje!!!!!!!!!!

Witam nową mamusię!!!!!!!!!

Poranek deszczowy i w końcu usiadłam przed kompem.....ale napisałyście:szok: Udało mi się niemniej nadrobić wasze posty....

Dzisiaj jadę zobaczyć syneczka mojego brata....na fotka taaaaaaaki słodziak!!!!!!! Dzięki laski za kciuki w sprawie bratowej, niestety po raz trzeci nacieto ją podczas porodu wiem, że bardzo to przeżywa....

U mnie po lekach dużo lepiej tylko bardzo senna jestem, spałabym i spała.....za to dzidzia przez to, że skurczy brak szaleje we mnie jak dzikuska:-D:-D:-D

Miłego dnia dziewczyny!!!!!!!!!!
 
Olcia wiem coś o tym bo mnie leczyli na depresję i bóle głowy, takie do utraty przytomności paracetamolem właśnie:confused:. A póżniej przyjechałam na urlop do Polski, bo myślałam że zejdę, poszłam do lekarza i po miesiącu znów funkcjonowałam:-). Masakrrrrrrrrrra

Lilut o udanej wizyty życzę
 
no wlasnie paracetamol jak ja to slysze to....:wściekła/y:,ale wiesz po kilku latach tutaj juz sie czlowiek wprawil i wie ze tu trzeba wiedziec o co prosic lepiej niz lekarz...
Niedlugo to kazdy bedzie sam musial sie szkolic we wszystkich dziedzinach, zeby przezyc.
Dzieki dziewczyny za odpowiedz odnosnie tego brzucholka.
A mam do was prosbe. Podajcie jakies dobre przepisy na truskawki na kulinarnym, bo nie wiem co zrobic zanim zaczna sie psuc.
 
oj ten paracetamol to słynny jest, moje przyjaciółki jak przyjeżdżają do Polski na urlop to pierwsze co to napadają na aptekę:-D nosz kurcze tam nic nie ma, ostatnio moja przyjaciółka oznajmiła mi że tam nawet probiotyków nie można dostać bez recepty a lekarz nie zapisał bo nie ma potrzeby przy antybiotyku :szok:
 
Olcia wiem coś o tym bo mnie leczyli na depresję i bóle głowy, takie do utraty przytomności paracetamolem właśnie:confused:. A póżniej przyjechałam na urlop do Polski, bo myślałam że zejdę, poszłam do lekarza i po miesiącu znów funkcjonowałam:-). Masakrrrrrrrrrra

Lilut o udanej wizyty życzę

no niestety tu takie sa realia,a ty gdzie mieszkasz w Pl czy za granica ?

a no i umowili mnie na jutro rano wiec ide musze sobie wapna dokupic ....:(
 
Hej kobitki... ale u nas leje deszcz, pogoda troszkę się zmieniła, ale mam nadzieję że słoneczko jeszcze wróci!!

Która teraz z was ma wizytę u gina?? Tak się zastanawiam ile teraz będzie ważyć moja kruszynka, ile mogła podrosnąć.. mam wrażenie że troszkę jej przybyło bo mój mięśniak znów dał mi popalić.. Dwa dni mnie bolał, dziś jest o.k.. mam wrażenie że rośnie razem z małą.
Jadę dzisiaj troszkę poszaleć po lumpeksach, mam nadzieję że trafi mi się jeszcze coś fajnego. Powolutku piorę, prasuję i układam w szafce, jak mnie nawiedzi to otwieram ją i delektuję swoje oczy tym widokiem .. ach.. jakie to przyjemne!!

Życzę wam udanego i miłego dnia!!!
 
reklama
Olcia ja już w Polsce w od jakichś 2 lat, ale wcześniej 3 na południu UK.Trochę mi się czasem tęskni, ale to moje raczej nie wyjedzie tak łatwo, więc siedzę tu.
Uciekam dziewczyny na razie bo zaraz mam ucznia a sy w domu że aż strach i muszę choć trochę ogarnąć, a póżniej jakieś zakupki chyba. Miłego dnia życzę i może słoneczka trochę.
 
Do góry