reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

oj ja też jakas głodna siedzę ale zjadłam o 7 skibkę razowego chleba i w pracy serek to czego się dziwić a nie miałam czasu zrobić sobie do pracy bo już spóźniona byłam:baffled:
 
reklama
Ło jejku dziewuchy... skupilam sie na chwile na pracy, wracam na forum a tu tyle stron od rana, ze nie ogarniam :-D
Gocha wyluzuj - tyle tu pytan pada, ze kazda z nas przynajmniej z raz nie dostala odpowiedzi.. :-)

Wciagnelam juz moja salatke z kuskusem, kilka rogalikow z marmolada, kanapki i szukuje sie do wciagniecia zupy :-)

Pozdrowionka i wracam do pracy :-)
 


Wedlug tego kalendarza moj syn powinien byc dziewczynka - a wiec lipa.
A mi sie snilo , dzis , ze urodzilam dziewczynke ( pewnie tez lipa - a szkoda)

Witam, ja dzis dzien zaczelam od przytulania kibelka:wściekła/y: martwie sie czy to normalne ze w I trymestrze czulam sie dobrze a dzisiaj nagle wymioty,:-( mam nadzieje ze sa jednorazowe, ale zastanawiam sie czy nie pojsc do gina sprawdzic czy dzidzi nic nie jest:-( Moze nie potrzebnie panikuje ale boje sie:( Doradzcie czy mam sobie odpuscic czy jednak przejsc sie do lekarza.
A nie jadlas witaminek na czczo?

Cześć wszystkim mamusiom :)) Mam termin na 20 września, więc mam nadzieję że mie przygarniecie do swojego grona, bo jak każda przyszła mama (to nasze pierwsze maleństwo) mam tysiące pytań i wątpilwości. Poza tym siedzę w domu i nudzę sie jak mops .....
Serdeczie pozdawiam z zimne ale słonecznej Łodzi :)))

Witam nowa mamusie , na watku poznajmy sie napisz na, cos wiecej o sobie.

lasfree cześć!

A ja znowu mam głoda :-D Ja czy bejbik - oto jest pytanie... :cool2:

Napewno bejbik obzartuch jeden

Nic Dziewczyny, ja zmykam z neta bo już mnie oczy szczypią :-) Bigosie .... NADCHODZĘ...
Pozdrawiam!

Robisz bigos mysliwski ? Czyli taki przez ktory dzik tylko przelecial. :-D

BENIAMINKA - cudowne wiesci , no to teraz tylko mozna sie cieszyc.
 
Ja tylko na chwilkę,żeby się usprawiedliwić, u nas nadal kłopoty mieszkaniowe, więc każdą chwilkę w necie spędzam na portalach z ofertami najmu, a nie jest łatwo znaleźć coś porządnego i niedrogiego w takim mieście jak Poznań:(jak tylko się z tym uporam wrócę na łono forum;-):tak::-)
jeszcze szybko- kończę 12 tydz. a mdłości i słabizna nie opuszczają mnie:szok::szok:szok ostatnio patrzyłam i szczyt hcg osiąga koło 14 tyg. więc mam nadzieję, że potem będzie dobrze. Colę rzuciłam całą siłą mej woli na rzecz...ambitnie wody mineralnej..na słodycze patrzeć nie mogę, mięso to mój koszmar nawet zapachu nie mogę znieść:baffled::baffled:a niestety wyniki ostatniej morfologii- na granicy hemoglobina:baffled:ale warzywa i owoce przyswajam cudnie:tak::tak::tak:spokojnego czasu i do usłyszenia wrześnióweczki:tak::tak:
 
Ja po zakupkach, byłam tylko pod domem a taka zmeczona wrócilam i zsapana jakbym całe miasto obeszła. Ide robic kapuśniak.
 
reklama
witam..
Przykro mi bo teraz przejrzalam Wasze wypowiedzi odkad wczoraj zadalam 2 pytania ale niestety zadna z Was nie odpowiedziala..mam wrazenie ze jestem nie zauwazana..odpisujecie sobie zawsze na kazde pytanie nawet jak nie znacie odpowiedzi ale jesli chodzi o moja osobe ani Jedna z Was mamusie nawet slowem nie odpisala..coz myslalam ze tu kazda z nas jak cos wie to sobie pomoze ale widocznie sie mylilam.. widocznie nie pasuje do tego forum tymbardziej ze nie lubie pchac sie tam gdzie mnie nie chca....
Zycze kazdej z Was szczesliwego rozwiazania i duzo szczescia.
pa

N0o cos ty nie mysl tak-na moje tez nikt nie odpisuje haha
 
Do góry