reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Magi dziękuję ;-)
Jasne :) ja wzielam takie chyba najbardziej podobne do zwyklych bez jak ja to nazywam worka na brzuszek :D Ciążowe spodnie jeansowe pod brzuszek roz. 29/L (926884635) - Aukcje internetowe Allegro

mam identyczne tylko inny rozmiar, są super :tak:

msdracula moje gratulacje, super wieści. No i patrzę, że też będziesz się bronić z brzusiem :rofl2:
Pozdrawiam

dziekuję, obronę mam w czerwcu to będę już w 7 miesiącu :-pmam nadzieję że mnie długo męczyć nie będą, zresztą obrona to już formalność najgorzej pracę napisać :-pa ty kiedy się bronisz?
 
reklama
Cześć!
Widzę, że Wy tu o spodniach! Ja unikam jak ognia spodni na brzuch:sorry: Kupiłam sobie w tamtej ciąży w H&M takie dresowe rybaczki na brzuch i założyłam dwa razy...beznadziejne.. Jak już to pod brzuch, ale i tak kaski nie ma narazie:sorry::sorry:
 
cześć tak czytam co piszecie o alkoholach i muszę się przyznać że zanim się dowiedziałam że jestem w ciąży to też były Święta i po Świętach wesele i pewnie trochę tego mojemu maleństwu się dostało . Rozmawiałam o tym z moim ginem ale on się wcale nie przejął. Teraz raz na jakiś czas pozwalam sobie na lecha free ale tak żeby nie przesadzić ;-)
 
ja też miałam sylwka, ale wszystko z umiarem. Teraz to ani kropelki i naet bezalkohol. bo tam zawsze cos alk. jest....
 
Witajcie dzis:-)
A wlasnie jak to jest z Karmi w ciazy ? czy mozna czy raczej nie? niby to nie alkohol ale tez chyba jakies sladowe ilosci . Wiecie cos na ten temat - bo ja uwielbiam Karmi i chetnie bym wypila:-))


mysle ze tak jak w plogu mozna to i w ciazy rowniec,co za znaczenie czy od wewnatrz czy od zewnatrz:tak:

witam! właśnie wróciłam od ginki. Maluch zdrowy i bardzo ruchliwy, ciężko go było wymierzyc,ale w końcu się udało, ma 6,7cm :-) badanie genetyczne też dobre: kość nosowa jest, przezierność karkowa 1,4mm, kręgosłup, pęcherz,serce i żołądek w porządku. Jestem bardzo szczęśliwa :-Dpo krwiaku nie ma już ani sladu i nie muszę już brać leków :-)

gratki Msdracula,strasznie sie ciesze:tak::-)

Msdracula - gratuluje dobrych wiesci :-)
Co do alkoholu to ja osobiscie jestem przeciwniczka takowego w ciazy we wszelkiej postaci.. W piwie bezalkoholowym sa rowniez niewielkie ilosci alkoholu. Z wykladow na logopedii pamietam slowa profesorki, ze nawet lampka wina moze spododowac u przyszlego dziecka "zespół alkoholowy". Oczywiscie nie musi... no ale, skad pewnosc ze to akurut nie ja..

generalnie ja jestem przeciwnikiem nie tylko w ciazy,ale i bez ciazy rowniez i sporadycznie jakiegos drinkasie napije lub karmi ,
a co do tego zeby karmi zespol fas wywolywal to nie slyszalam:tak:
Bo ponoc powinno sie, a u mnie tak nie bardzo z rybami...

wiesz ja lososia wedzonego,tunczyka i makrele bardzo czesto jem:tak:
zreszta w tamtej ciazy rowniez jadlam duzo ryb i malą mam zdrową:tak:



dobry wieczor

Cześć!
Widzę, że Wy tu o spodniach! Ja unikam jak ognia spodni na brzuch:sorry: Kupiłam sobie w tamtej ciąży w H&M takie dresowe rybaczki na brzuch i założyłam dwa razy...beznadziejne.. Jak już to pod brzuch, ale i tak kaski nie ma narazie:sorry::sorry:

Kerna masz duzą racje,ja w zeszlej kupilam jeansy ze skarpeta i ani razu ich nie zalozylam,no moze oprocz przymiarki,takie beznadziejne są,moze co innego jesli koncowka ciazy wypada w srodku zimy,ale teraz chodze w normalnych jeansach i tunikach i dluzszych swetrach,jak sie nie bede w moje miescic to kupie ze dwa numery wieksze,a na lato to getry ,tuniki i sukienki planuje --a nie te skarpety na brzuch:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja tez zanim sie dowiedzialam o ciazy bylam akurat na wakacjach w Tuenzji z opcja all inclusiv i sie pilo tam o pilo :-), co prawda w wiekszosci tunezyjskie piwko chociaz dosc lekkie ale jednak...jednak moj gin tez sie tym nie przejal jakos strasznie, odkad sie dowiedzialam ani lyka alkoholu a palenia rzucilam tydzien przed okresem bo samo mnie odrzucilo wiec wiedzialam ze jest nie tak :-)

Co do spodni ze skarpeta na brzuchu wydaje mi sie ze nie beda zbyt praktyczne na lato...i jak pisze kerna i dorotka nie sa zbyt wygodne, lepsze moim zdaniem te pod brzuszek :tak::tak::tak:
 
Witam się wieczorowo :-)
Udało mi się przebrnąć przez posty, które przybyły od wczorajszego wieczorka - duuużo tego :-)
Gratuluję udanych wizyt!!!
Jeśli chodzi o rybki, to je uwielbiam (choć niezbyt lubię je smażyć) :tak: Za mlekiem nie przepadam.
Pozdrawiam życząc miłego wieczoru.
 
Ja na razie śmigam w dresach na brzuch, bo lubie ciepełko, ale na lato to zapewne rybaczki pod brzuszek bo sie w takich na brzuch ugotuję.Na wiosnę to jeszcze jeansy kupie takie na brzusio, przydadzą się i na wieczorny letni spacerek po plaży oraz w chłodniejsze letnie dzionki:-D
 
reklama
lilula8891 nie jeszcze się nawet nie rozglądałam bo szczerze mówiąc moje wszystkie spodnie są na mnie jeszcze dobre i nie cisną w ogóle, ale jak coś znajdę na pewno dam znać i Ty też rzuć jakiegoś linka jak coś wpadnie Ci w oko ;-)
msdracula u nas jeszcze nie ma terminów nawet ogólnych, ale obrony zaczynają się w lipcu i mam nadzieję, że w lipcu się obronię, a z tym pisaniem pracy to lepiej nic nie mówić, mam takiego lenia, a wiem że muszę się za to wziąć bo potem nie wiadomo jak to z tym samopoczuciem będzie i w ogóle, a jestem w ciemnej dziurze jak narazie... :eek:
 
Do góry