reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziewczyny wiecie moze co sie stalo z czarodziejska?
:no::no::no::no:

tak samo jojoB......:no::no::no:

:no::no::no::no:

Bardzo się cieszę :tak::tak::tak::-D:-D:-D

A pozostałe dziewczyny witam i gratuluję brzuszków :-) Moja Julcia urodziła się też we wrześniu :-)

Majako witaj i caluski dla Julci;-)

Witam się z wieczora.. ja po badankach huraaa!!!
Dziedziunia rośnie jak na drożdzach w 10 dni urosła 1.7cm :D mój wielkolud mierzy od glowy do pupy 5.2cm!! Humor dziś dopisuje odrazu apetyt był i chęci na łażenie po sklepach :)
Badania prenatalne to nic strasznego poprostu dokladniejsze wymiary wszystkiego sprawdzenie kości nosowej nerek itp.... a nawet musze sie pochwalić że widziałam żołądek mojej kruszynki:)
jejuś aż sie popłakałam usłyszałam bijace serducho, widziałam z bardzo bliska dłoń i nóżkę i jak sie zawstydził złapał sie za głowke... ale stwierdzam że podobny bobas do mnie :)
OLGADOM trzymaj sie bedzie dobrze musi być ! jesteśmy z Tobą!

gartki duze:tak:


witamy nową wrzesniowke:tak:

Olgadom co u ciebie:tak:
 
reklama
witam sie z rana:-)
Olgadom straszysz nas:zawstydzona/y: wszystko ok???????
U mnie mdłości absolutnie brak i czuję sie coraz lepiej. Wczoraj wypucowałam auto nawet:tak::tak::-)
M wrócił do domu i mam luzik;-)
 
Witam się porannie z herbatką w rączce ;) Biorę się za sprzątanie bo lekki nieporządek zapanował w moim domku ;)
Życzę miłego sobotniego dnia! ;*
 
A co was tak zakatarzyło ;P ;D
Ja wam mogę polecić homeopatyczne krople do nosa Euphorbium, bezpieczne i jak dla mnie skuteczne, katar jak na razie nie wraca, a miałam straszny...
No niestety bezpieczne znaczy drogie, kosztują ok 30 zł.
 
reklama
cześć ja chorowałam w tamtym tygodniu tzn. byłam przeziębiona na katar lekarka polecała mi sole morskie - bezpieczne w ciąży i oczywiście jadałam czosnek i popijałam herbatką z miodem i cytrynką już na szczęście przeszło ;-)
 
Do góry