reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Hej dziewczyny, gratuluje wam ze dołączacie do wrześniówek, ja kto wie może też nią będę ; P Termin mam na 29 sierpnia , ale w sumie nigdy nic nie wiadomo, jak ogólnie samopoczucie? Żadnych dolegliwości? ;)
 
Czesc przyszle mamusie !

ja mam wizyte na 23 stycznia, zaraz po naszych wakacjach. Zrobilam juz 3 testy bo nie moge w to szczescie uwierzyc, czuje sie rewelacyjnie, przypuszczam ze to 3 tydzien. To bedzie wspanialy rok dla nas wszsytkich! GRATULUJE !
 
Hej dziewczyny, gratuluje wam ze dołączacie do wrześniówek, ja kto wie może też nią będę ; P Termin mam na 29 sierpnia , ale w sumie nigdy nic nie wiadomo, jak ogólnie samopoczucie? Żadnych dolegliwości? ;)

madzia ja akurat mam mdłości, nawet w tej chwili:-( A tu do pracy trzeba się szykować i nic nie pokazywać:baffled:
 
Ja mam mdłości cały czas :baffled: i zawroty głowy. A wczoraj wieczorem poryczałam się - tak mnie piersi bolą. Ale to chyba dobre oznaki :) Dziś po 10 odbieram wynik bety. A rano nie wytrzymałam i zrobiłam kolejny test - dwie mocne krechy :) Mam nadzieję, że tym razem uda nam się utrzymać ciążę......trzymajcie kciuki!!!!
 
Witam, jestem własnie w terminie miesiączki (dzisiaj powinna przyjśc) ale na teście dwie ładne kreski, w tym cyklu owulację miałam rekordowo wcześnie, bo w 11dc, stąd ten mój wykresik ciążowy ma tak mało tygodni, popnieważ 2 m-ce temu poroniłam, troszkę się boję i latam co chwila do wc:dry:
termin wychodzi mi na 17 września, do lekarza idę 20 stycznia i wtedy dowiem sie wszystkiego
pozdrawiam i gratuluję wszystkim zafasolkowanym
 
reklama
Witajcie:-) Widzę, że coraz więcej mam do nas dołącza, super!! Ja oprócz zgagi i bolących piersi nie mam zadnych objawów, wczoraj nawet zaczęłam się zastanawiać czy aby na pewno jestem w ciąży:confused: Na szczęście jutro wizyta u ginka,więc wszystkiego się dowiem
 
Do góry