reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Witam Dziewczyny....ja też sie nie wyspałam....:no:..Beti ja tez zaniosłam zaświadczenie do UP i pani do mnie ,dlaczego nie mam L4:szok:,bo mówiła ,że jak nie będzie tego L4 to będzie mnie wysyłać do pacy.....,ale dla mnie to chore.....przecież to normalne,że mnie nie przyjmie nikt do pracy....a mam zjawić sie 7 maja(5msc ciąży)....przecież mi lekarka nie da ,jeszcze troche znam procedury L4-ośmieszę się pytając o nie....Najgorzej to sie boję,ze mogą mnie dać na roboty społeczne.....jak nie doniose L4.....ale jakby mnie dali to pójdę do gazety regionalnej i zrobię zadymy UP....


no super jak mi tak powie to chyba rozniosę cały ten urząd hehe...zobaczymy co będzie jak będzie chciała to w sobotę mam wizyte i wezmę l4 jak będzie potrzeba i im zaniosę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szlag mnie na nich trafia...jeszcze tam mnie nie ma a już mi ciśnienie podskakuje :angry::angry::angry:

a powiedz mi jeszcze dlaczego nie da ci lekarka? ja mojego doktorka spytam powiem co i jak i zobaczymy :tak:
 
no super jak mi tak powie to chyba rozniosę cały ten urząd hehe...zobaczymy co będzie jak będzie chciała to w sobotę mam wizyte i wezmę l4 jak będzie potrzeba i im zaniosę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szlag mnie na nich trafia...jeszcze tam mnie nie ma a już mi ciśnienie podskakuje :angry::angry::angry:

a powiedz mi jeszcze dlaczego nie da ci lekarka? ja mojego doktorka spytam powiem co i jak i zobaczymy :tak:

Ja nie pytałam,bo przecież ja nie pracuję....,żeby brać L4....i to jest chore bo niby kobieta w ciąży jest chroniona....a zaczynać z nimi to nie ma co bo powiedzą ci,że to nie ubezpieczalnia tylko miejsce podejmowania pracy....i mogą cie wypisać ,bo np.mąż ma ubezpieczenie i można pod niego się podpisać....
Beti przecież na L4 JEST POTRZEBNE MIEJSCE PRACY I REGON....-a UP jest twoim czy moim miejscem pracy....?
 
I ja sie witam Dziewczynki;) Juz po sniadanku jajecznica i chclebek z pomidorkiem, kawusia z mleczkiem i juz mi lepiej, bo obudzilam sie z okropnym bolem jajnikow. Ale juz chyba przeszlo. Mam nadzieje. U mnie pieknie sloneczko swieci, pewnie zimno, ale zaraz jade odebrac wyniki i odwiedzic kolezanke ktora w kwietniu zostala mamusia. A wiec uszy jak radary i bede chlonac wiedze z doswiadczenia haha;) Do tego paczusie i herbatka i maly slodki brzdac latajacy pod nogami ;)
Milego dnia zycze Kochane babeczki. Dzisiaj ponoc DZIEN CHLOPA :)
Witam u mnie tez sloneczko ale troche zimno. A co do tego bolu jajnikow to musisz brac magnez ok 150 mg dziennie- zapytaj swoja Gin. Bo moja powiedziala , ze to sa skurcze i do konca ciazy musze juz brac ten magnez. W Polsce praktykuja takze z nospa.

Witam przy kawusi :) Mi dzisiaj leb rozsadza , mam nadzieje ze przejdzie :) Wczoraj wieczorem ruszylam po sklepach i wiecie co udalo mi sie znalezc ? Mrozone truskawki !!!! Nareszcie !!! i to jeszcz made in Poland !!! Oh zrobie dzisiaj zmixowane ze smietanka i kompocik do obiadu- rozmazylam sie :) Milego dzionka wszystkim !!
A gdzie ty kochana te polskie truskaweczki znalazlas? Zjadlabym pierogi z truskawkami i smietana, mniam

no super jak mi tak powie to chyba rozniosę cały ten urząd hehe...zobaczymy co będzie jak będzie chciała to w sobotę mam wizyte i wezmę l4 jak będzie potrzeba i im zaniosę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: szlag mnie na nich trafia...jeszcze tam mnie nie ma a już mi ciśnienie podskakuje :angry::angry::angry:

a powiedz mi jeszcze dlaczego nie da ci lekarka? ja mojego doktorka spytam powiem co i jak i zobaczymy :tak:

A co ci zalezy najwyzej pojdziesz do kazdego pracodawcy do ktorego cie urzad wysle i go poinformujesz , ze jestes w ciazy . To cie napewno nie zatrudni. :-D


A ja juz dzisiaj po wizycie u ginka ( jak dobrze z jednej strony , ze mam usg co tydzien) dzidzia super 8,6 cm i machala chudymi stopkami. Cos cudownego. Tylko ten magnez musze zwiekszyc do 300 mg na dobe bo mam caly czas takie lekkie skurcze( objawiajace sie bolem w jajnikach)
Aha USG juz przez brzuszek.
 
Ostatnia edycja:
A gdzie ty kochana te polskie truskaweczki znalazlas? Zjadlabym pierogi z truskawkami i smietana, mniam

Wyobraz sobie ze w EDEKA, nie lubie tego sklepu bo drogi jak chol...a ,ale chodze tam zawsze zima bo maja swieza pietruszke i swiezy koperek :) a teraz bede czesciej chodzic ze wzgledu na truskaweczki :)

Ciesze sie ze u Ciebie z fasolka OK :)
 
Witam się i Ja;)
Ja od dwoch dnie walczę z oknami, już na nie patrzeć nie mogłam. Jeszcze zostal mi przedpokój i łazienka a tak to reszta już lśni ... ;)))
Ja dzisiaj robię zupke grzybową a na drugie fryteczki bo niemam czasu z niczym innym walczyć. Dozobaczyska pózniej!!!
 
Hej
My po lekarzu, obydwa łobuzy chore. U mnie też sprzątanie.
Mycha podziwiam cię- ja miałam niecny plan na temat okien w sobotę, ale wymiękłam a teraz wietrzenie to nie jest dobry pomysł.
ehhh trzeba się zabierać- jeszcze przed 2 minutami miałam czysta podłogę....
 
Witam:)
Ja juz troszke posprzatalam w mieszkanku i wlasciwie tylko kurze do starcia mi zostaly:) A na 16 na uczelnie wiec zabieram sie za dokonczenie sprzatanka:)
U nas niby ladnie sloneczko swieci ale mysle ze wiecej niz 0 to nie ma na dworku:/
 
reklama
Saara, osz...jaki duży już Twój dzidziuś ...dosłownie podwajają wzrost po tygodniu niemal. Istny cud, nigdy później już tak szybko nie rosną.
Super, cieszę się,że u Was wszystko Ok :-) Za chwilę i ja się szykuję na prenatalne, nie żebym się bała ale mała trema jest. Trzymajcie kciuki, mnie za sam wiek już wpiszą takie ryzyko, że olaboga !
 
Do góry