reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Dzięki dziewczyny. Jak tylko się ogarnę to napewno napiszę coś więcej. Narazie martwię się jutrem bo mąż do pracy wraca i będzie pierwszy dzień sam na sam z dwójeczką urwisów :) Buziaki!
 
reklama
hej dziewczyny, jestem mamą z września 2011, powiedzcie mi na jaki rozmiar kupujecie dzieciakom kurteczki na zimę?? wyniuchałam fajną przecenę w moim jednym z ulubionych sklepów i chciałam małej na przyszły rok kupić bo na ten sezon już mamy, ale nie jestem pewna co do rozmiaru... moja Milena raczej z tych większo-typowych dzieci jest, myślicie 98 czy może 104??
 
reklama
justyna to i tak jest duuuuży gdzie 92 a gdzie nawet 104:eek: Ale Maks po moim T. chyba będzie on ma 176 cm czyli na faceta to nie jest jakis tam wysoki i w jego rodzinie karakany takie są sfilcowane :-pBo u mnie chłopy oscylują w granicy 190 cm:tak:
 
Do góry