reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Witajcie mamusie....Życzę wam dobrego dnia...ja zaraz do pracy biegnę-dziś mój dyżur-13h:baffled:...Jestem tak zmęczona ,że nie mam siły na nic....
Dziękuję za wszytko za każde dobre słowo,pomocną dłoń....Czasami nie mam sił wierzyć,że kiedyś los się uśmiechnie,ale jak patrzę na Michasia to zakochana po uszy jestem:-D...
Misio ma ponad 15ząbków,mówię ponad ponieważ po 15 przestałam liczyć,bo zgubiłam rachubę na liczenie jego białasów:-D...Jeszcze raz dobrego dnia-Beti tobie tez dziękuję:tak:...
 
reklama
dorotka - trzymaj kciuki mocno! :)

ksiulka - niestety ja nie mogę zrezygnować ze żłobka... ani z pracy... Liczę na to, że przetrwamy ten trudny okres i będzie tylko lepiej!

Kasik - nazwy leków wysłałam Ci na priv. Ucałuj Antosia.

beti - ja napiszę jak u nas. U nas wszystko zaczęło się we wrześniu/ od żłobka - wcześniej nawet nie chorowaliśmy. Zaczyna się zawsze od wirusa - leje się woda z nosa, dochodzi kaszel - mogę go leczyć, wapno, wit. C, syropy - prawoślazowy, inhalacje nebulizatorem mucosolvanem i solą, oklepywanie, smarowanie. No dużo, dużo więcej już przetestowaliśmy i nic... Czosnek, itp. też już były. Zamiast poprawy po tygodniu zawsze schodziło nam na oskrzela. W naszym przypadku leki od alergologa wykupiłam i podałam... i co? Adaś właśnie znów się rozchorował, ale uwaga: przeziębienie, od poniedziałku do piątku - zero kataru, kaszel niewielki i oskrzela czyste. Dziś zdrów jak ryba! W przypadku dzieci alergicznych infekcje zawsze mają mocniejszy i dłuższy przebieg więc takie leki działają też wzmacniająco.

agusska - niestety u nas diagnoza raczej słuszna bo jest duża poprawa. Poza tym mój mąż miał astmę oskrzelową wieku dziecięcego...

Też miałam składać papiery na Dokerską, ale na Łukowej mieliśmy większe szanse, bo duży żłobek i udało się :)

Kupiłam też Adasiowi tran. Liczę, że nasze chłopaki się wychorują a później będzie tylko lepiej!

beti - ja myślę by po świętach zacząć starania, ale sama już nie wiem...

Dziewczyny - dałam sobie usunąć w piątek 2 ósemki! Byłam u znajomego i górna poleciała w 5 min. to ja już taka nakręcona - dawaj dół, tu już 20 min., ale i tak źle nie było :D Jestem napuchnięta, ale nie boli, jeść też się da. A tak mnie wszyscy straszyli :-D
 
hej dziewczyny piszę bo jestem załamana!!! mały zagorączkował mi w nocy (miał 39) dałam nurofen i gorączka spadła a teraz znowu wzrosła do 35,8 i mały zrobił się apatyczny i nie wiem co mu jest... nie ma żadnych innych objawów nic nawet nosek ma czysty! nie wiem jak mu pomóc a nie chcę iść do lekarza bo znowu dostaniemy antybiotyk :-( podejrzewam że może z tego być zapalenie gardła :-( Powiedzcie mi dziewczyny czy podawać mu coś oprócz leku na gorączkę? Zastanawiam się czy to nie jest od zębów ale na dziąsłach nie ma żadnych znaków nadchodzących ząbków...
 
hej u nas nie za ciekawie w nocy młody zaczął strasznie kasłać i się dusić poszliśmy do lekarza osłuchowo czysto dostaliśmy skierowanie do szpitala ale niestety nie było miejsca mamy jutro dzwonić i zapisać się na przyjęcie na oddział będzie miał badania w kierunku alergii i astmy ale pani doktor na izbie powiedziała że kiepsko to wygląda i dziwi się że wcześniej żaden lekarz nie dał mi skierowania na badania jestem padnięta nie śpię od 2 w nocy a jeszcze obiecałam babci że pojadę z nią na zakupy trzymajcie kciuki odezwę się jutro no i zdrówka dla wszystkich chorowitków ;-)
 
justyna - może spróbuj Hascosetpu: charakteryzuje się silnym działaniem przeciwzapalnym i przeciwbólowym oraz działa miejscowo znieczulająco i odkażająco.Nam w takich sytuacjach kazali psikać 3 razy dziennie po 1 dawce.

Magdzik - trzymam kciuki, jakaś epidemia u wrześniowych dzieciaczków :(

Dzień dobry wszystkim, udanego dnia!
 
witam,
u nas kiepski dzień miałam mieć wolne a tu szef dzwoni że do pracy mam przyjść jestem zła jak osa i panika co z dzieckiem mam zrobić zawiozłam go do prababci narazie daje radę :):) oby do 14 wytrwała :-(
mam do was prośbę szukam dla młodego łóżka moje typy padły na 2 sofy inf. zamieściłam na odpowiednim wątku gdybyście były tak uprzejme i doradziły coś bo mały na łóżeczko uczulony chyba ostatnio nos rozwalił w nocy jak się rzucał a w 3 na jednym łóżku nie da się spać..
z góry dziękuję chorym zdrówka życzę

aa
Kerna gratulację dla Laury dzielna dziewczynka:):)
 
kerna zuch dziewczynka z Laury :)

witam się ja tylko na moment..
humor dziś tragedia miałam wziąć się za sprzatanie świateczne umyłam tylko okna i zmieniłam firanki..moje chęci skończyły się na tym jak chciałam przesunąć pufe żeby odkurzyć i zbiłam szybe w witrynie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no::no::no::no: zła jestem jak osa :wściekła/y: powiesze pranie tylko..mała własnie zasnęła więc będe se leżeć nie robię jak narazie nic..może potem...

miłego dnia :-)
 
Czesc dziewczyny po weekendzie!!!:-D
Zdrówka dla tych naszych chorowitków!:tak:
Lenka wlasnie zasnela wiec mam zamiar zabrac sie za sprzatanie bo pod wieczor chcemy do castoramy na zakupy skoczyc
milego dnia !!!:-)
 
reklama
Do góry