reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

tragedia:-(lzy sama plyna

osierocila 2 malych chlopcow i tak sie cieszyla z coreczki:-:)-:)-(
taka mloda kobieta...straszne to:no:

oj przewartosciowaly mi sie dzisiejsze 'problemy":no:

dla Pati i Weroniki
[*]
[*]
 
reklama
[*]
[*]
[*] dla Ciebie Pati i Twojej córeczki
[*]
[*]
[*]
masz rację anja78 "oj przewartosciowaly mi sie dzisiejsze 'problemy" mnie również:-:)-:)-(
nie mogę przestać płakać....jakbym ją znała...jej posty zawsze takie radosne, pozytywne....:no: nie mogę uwierzyć!!!!!!!!!
 
niewyobrazalna strata i tragedia

co jej synkowie musza teraz przezywac,stracili MAME,
mieli miec niedlugio siostre, tyle palnow i radosci,

mialo byc tak pieknie....
 
Co za tragedia :( Czytałam kolejne posty z zapartym tchem i miałam nadzieję, że to jednak pomyłka!!! ;-(

To takie niesprawiedliwe :-(

Dla Pati i jej córeczki
[*]
 
Oj kobitki normalnie mi się w głowie nie mieści co czuje najbliższa rodzina zwłaszcza jej mąż i dzieci.
Stracili dwie najukochańsze osoby.
W domu pewnie czekały, już rzeczy dla siostrzyczki chłopaków a teraz została wielka pustka... :(
Myślę wciąż o Pati i jej córci...
Straszne...
Idę się położyć już mimo wszystko spokojnej nocki wam życzę choc wiem,że ta tragedia wstrząsnęła każdą z nas.Wirtualnie bo wirtualnie, ale się z Pati zźyłyśmy jej problemy były naszymi a nasze jej...
Niestety jej już nie ma pozostaje nam pomodlić się za nią i jej córcię no i za jej 3 ukochanych chłopaków męża i synków, aby przetrwali ten trudny dla nich czas.
 
reklama
Do góry