reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

Czesc dziewczyny:)
poniedzialek zaczelam od pracy jak zawsze..pogoda bez zmian..i z tego co wiem to do 20 lipca ma tak byc..dzisiaj juz czuje sie lepiej ale po tym wypadzie nad morze wszystko mnie piecze ale juz na szczescie mniej.

Taka_ja wracaj szybko do domku i trzymam kciuki za donoszenie ciazy:*

Ogladom to super ze urlop sie udal:))

Tosia skarbie bardzo wspolczuje tych zmartwien;(

Biore sie za nadrabianie postow bo wczoraj nie mialam kiedy.
 
reklama
dzien dobry
zapraszam na kawke

Olga witaj,milo ze juz jestes

Trixi,co u Ciebie,odezwij sie ,martwimy sie ,jak Kaska

ale gorąco
pogoda 16 dniowa--podobno upaly,swoja droga mam nadzieje ze do 23 lipca pieknie nad morzem bedzie bo urlopik tuz tuz
 
witam po weekendowej nieobecności, byliśmy na urodzinach u mojego tatusia i przy okazji dużo na świeżym powietrzu bo i działeczka i jeziorko, było miło. Tylko dziś się zaczął mały remont u mni w domku i co za tym idzie musieliśmy zostawić synka u dziadków i mam wyrzuty suminia :-( bo popłakiwał troszkę wczoraj i wołał tata i mama. Aż serce pęka no ale co zrobić...
Skwar jak na pustyni, nic się nie chce robić!
Pozdrawiam brzuszki...
 
Dzień dobry;-);-)
Kolejna nocka gdzieś na dobre zasnęłam po 4 a do tej pory męczarnia:-( ale zaczynam godzić się z upałem bo nie mam sił się juz buntować

W dzień pewnie będzie jakaś drzemka..........:rolleyes2::rolleyes2:

miłego dnia :tak::tak:
 
Witam sie w gorący poranek.
Oj jak mi sie marzy morze, ja mam tylko jeziorka w poblizu ale chyba nie dam rady nad jeziorem posiedziec bo brak wiaterku nad taka woda.
Ja tez ostatnio mało sypiam w nocy, przez siusianie, teraz wstaje na ta czynnosc po 3-4razy.
A dzis rano złapal mnie skurcz łydki...ojojoj pierwszy raz mialam skurcz łydki, teraz wiem jak to jest i bardzo współczuje ttym które je miewaja czesto.
Ja dzis ortodonta, a w srode wizyta u gina i ogladanie mojego synusia.
Miłego dnia dziewczyny.
 
Witam!

Ja tylko szybko, bo ostatnio mam zakręcone dni i nie mam czasu posiedzieć przed komputerem i Was poczytać.

witam się i ja w trochę lepszym humorku niż ostatnio... mam nadzieję że już niedługo zaświeci dla mnie słonko i będę miała jakiś powód do radości... nie będę rozpisywała się o moich problemach ale proszę Was dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki żeby wszystko było po mojej myśli

Trzymam kciuki!

Myszka - cieszę się, że mąż przejrzał na oczy - miejmy nadzieję, że zostanie mu to na dłużej i, że to trwała zmiana!

Życzę udanych wizyt i spokojnego, chłodnego dnia!

A my dzisiaj na drugie zajęcia szkoły rodzenia - dzisiaj mamy mówić o porodzie fizjologicznym.
 
Witam się i ja,
pospałam do 8.30 i spałam całą noc jak zabita, musiałam to morze odespać ;)
Ale dziś z dziećmi nigdzie się nie ruszam, za gorąco po 8 rano u nas w cieniu 27 stopni :0
Później tylko po surówkę muszę iść do obiadu ale też nie wiem czy małża nie wykorzystam ;)
 
Witam przy sniadanku!
Wlasnie pochlonelam gore kanapek,i zaraz robie sobie kawusie!
Dzisaj u nas wreszcie nie wieje.bo przez pare dni wialo ,malo glowy nie urwalo!
Tez jakos ostatnio budze sie w nocy pare raz!a to siku,a to brzdac tak sie wierci az mnie budzi,dobrze ze wakacje to troszke mozna pospac dluzej!
Zycze milego dnia i samych dobrych wiesci na wizytach u gin.!

 
reklama
Hej laseczki!
Ja sobie wreszcie znalazłam sposób na przesypianie nocy w te upały. Poprostu śpie na naguska. W ten sposób nie praże sie tak i nie poce. Na szczęście zapowiadają 2 dni lekkiego ochłodzenia to sobie może odsapne od tej duchoty.
Dzisiaj następny dzień pod znakiem leżenia a na szczęście obiadu nie musze robić bo mi z ostatnich dni zostało. Cholercia ominie mnie dzisiaj impreza urodzinowa przyjaciółki a tam miał być Rico, taki striptizer, ciacho aż miło popatrzeć. Mam nadzieje że sie jej spodoba prezent jaki wymyśliłyśmy z kumpelami.
Miłego dnia brzuszki!

 
Do góry