reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Princi z My razem z Toba :)
kawał kobietki masz juz blisko siebie :) Ciekawe kiedy moja Julka bedzie miała taka wagę...kolejne ważenie w srode i licze na kolejne piękne wzrosty he he he
 
Cześć dziewczyny mam do Was takie pytanie czy Wasze Maluszki mają tz sapke?Moja córcia ma czasem coś w nosku tak jakby katar ale to nie katar bo jak zaśnie to śpi ładnie parę godzin i je też bez problemów ale jak się budzi to ma zatkany nosek.To bardzo uciążliwe kupiłam sól morską i FRIDĘ do ściągania i parę razy jej ten nosek przemywamy.
 
Moja siostra mowi,ze moja Kinia robi cos jak jej piesek tak noskiem sapnie czasami haha Sol fizjologiczna super sprawa ;-)

Makta a twoja ile miala przy porodzie ?

jejq moja dzis spi caly dzien ,musze jej cycka na sile wciskac...a jak sie w nocy obudzi, to jutro "pokazywanie swiata caly dzien" zeby jej sie nie odwrocilo czasem!:laugh2:
 
po kropelce soli fizjolog do noska i polozyc na brzuszek. wykicha wszystko;)

a moja coruchna wazy juz wiecej niz Prici corcia przy urodzeniu 4090g, ale wieksza byla jak sie urodzila 56. Dziewczyny ile dziecko powinno przybierac na wadze tygodniowo? nie wiem czy moja dobrze przybiera
 
mam jeszcze jedno pytanko. nie wiedzialam, na ktorym watku mialam zapytac, wiec na tym pisze;) Wy tu o dzieciaczkach, a ja z takim tematem:szok: nie myslcie, ze jakas napalona jestem hihi, ale po jakim czasie mozna sie kochac ? po porodzie sn? wiem, ze niby 6tyg itd, ale ja juz nie moge;) po pierwszym poczekalam 3 tyg:zawstydzona/y:
Duzo dziewczyn rodzilo juz kilka tyg temu, wiec temat to na czasie;P
 
ja rodzilam 2 wrzesnia - u gina bylam 18 wrzesnia i sam bez pytania nakazal mi bractabletki antykoncepcyjne- jestem po cesarce, wiec musze odczekac rok do kolejnej ciazy...
serduszkowalismy sie jakos 25 wrzesnia czyli 3 tygodnie, niby pochwa nienaruszona, ale do najprzyjemniszych doswiadczen to, to nienalezalo....drugi raz tak samo masakra troszke...jakis lubrykant musimy zakupic chyba...
i z psychika tez nie tak za bardzo, bo w glowie jakos mi bejbiczek siedzi a nie serduszkowanie, a przed ciazą to bym sie mogla caly czas serduszkowac ;)
 
reklama
Do góry