reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

:)
hej dziewczynki

romcia...o to masz teraz dużo pracy..
Ja też jakoś nie mogę się cały czas wyrobić zwłaszcza że młdoy ma kolki i tulić trzeba cały dzień:szok:
olgha...no kto jak kto ale Ty to mogłabyś już urodzić:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::tak:...rozciągasz ten poród w nieskończoność:tak::tak::tak:
inka...niech się dzieje...wola nieba
 
reklama
post_ptaszyna- no to fakt, kolki - ciężka sprawa.
Ja po wizycie u Gin-ki, rozwarcie na 2 palce, mała wstawiona , łożysko gotowe. zobaczymy... w każdym razie zalecenie - "uśmiechać się do męża" i szybko pójdzie :) Z przeziębieniem to lekarz ogólny kazał leżeć, syrop na kaszel, mleko z miodem, krople do nosa.
no nic-trzeba sie zastosowac do zaleceń.... więc hop do łóżeczka
 
witam sie!
rzeczywiscie cicho!

drodka - szybkiego powrotu do zdrowia! tez miałam masakre na sam koniec, a dosłownie pare godzin przed porodem mój synek dostał gorączki 39 stopni :crazy:

inka - i jak? ruszyło sie?

ptaszynko - Ty to teraz masz jazde... miki juz jutro wraca od dziadków, wiec tez bede miała wesoło :happy:

u nas narazie ok, czekam na kupke małej i jakos nie moze zrobic... :cool: ide rzucic sie na jabłka... :rofl2:
 
Witam w niedzielny poranek.U mnie dalej nic a dziś jest czwarty dzień po terminie.Właśnie szykuje na jutro torbę do szpitala nie powiem żebym nie była zdenerwowana.Bardzo ciężko mi rozstać się z dziećmi na te kilka dni ale nie da rady inaczej.Mam nadzieję ,że będzie wszystko ok i będę tam tylko tyle ile trzeba i wrócę z córcią do domku.Trzymajcie proszę kciuki!!!!!Jutro o tej porze pewnie będę leżała pod kroplówką.Jak tylko wrócę odezwę się.Trzymajcie się!!!!!Ja wam życzę powodzenia z całego serca i spotkajmy się szybko wszystkie na wątku o Maluszkach.
 
witam i ja :-)
o nadrobieniu postów nie ma mowy:sorry:
nawet nie wiedziałam że przy bobasku jest tyle roboty.
w dzień mały ciąga cyca co godzina góra dwie:eek: w nocy co dwie,
o spaniu mogę pomarzyc:sorry: ogólnie ten tydzień miałam ciężki bo dopadła mnie depresja:-( ciągle tylko płacze ale z dnia na dzień jest lepiej i mam nadzieje ze się pozbieram...
gdyby nie moja mama to pewnie bym z głodu umarła bo ciągle jestm głodna i sama jem co godzine:eek:
Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za mamy w dwupaku:tak:
 
reklama
Witam się w niedzielę:-)

Witam zabiegane przy maluszkach mamusie:-)
U nas zero oznak porodu. Dzisiaj mama zadzwoniła do mnie z informacją żeby wypiła olej rycynowy to coś się ruszy bo to w koncu tydzień po terminie. No i wysłałam męża do apteki po olej. Na opakowaniu pisze 1-2 łyżek stołowych a ja wydoiłam całą buteleczkę czyli jakieś 6-7 łyżek. Wypiłam o 11.30 i czekamy na rezulaty. Oby pomogło:-)
 
Do góry