reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Yhy dzieki:-) kurcze zastanawiam się kiedy mój maluszek bendzie chciał wyjść na świat:confused:...jak narazie to dewastuje mi moje wnętrze heh:-D mam strasznie obolałe żebra...a lekarz mówił że już teraz prawie wogle nie bendzie się ruszał a tu cos wogle innego:dry: dobrze że moje studia mnie troche uświadomiły co nie co na temat porodu-fakt o czopie śluzowym nic mi nie powiedziały.Jedyne co wiem to to że nie bende wzywać karetki do porodu-bo jak trafie na jakiegoś kumpla z roku to bendzie dopiero:-D
O wrócił mój Misiek-nareszcie-może w końcu coś uda mi się zrobić w związku z końcikiem dla Oliwierka:cool2:
Do usłyszenia i miłego dnia życzę wszystkim:-)






 
reklama
mili384 ja miomo iz to moja druga ciaza tez nie wiem co to czop, poniewaz przy pierwszym porodzie mi nie odpadl!!!!

apropos imienia dla synka-piekne wybraliscie;-)nasz synus tez ma na imie Olivierek, jest cudownym dzieckiem:-)
 
wiatm się z rana :tak: troszke się wkurzyłam bo od rana net nie działał.. ale już się udało:-) ja niby się wyspałam ale nadal bym spała, boli mnie głowa i wszystkie mięśnie jakbym z tydzień na polu robiła:baffled: i jak tu siły na poród zebrac?

hmmmm...melduję...kolejny kawałek czopu..trzeci już...:confused:

elaine mi chyba już 4 kawałek poleciał ale jakoś trace nadzieje:sorry2: fakt ze bolą mnie biodra, blecy okropnie, brzuch napięty a w okolicy pępka strasznie piecze skóra:confused: ciekawe daleko jeszcze do mety... po padam na pysk;-)

Kroptusiu fajnie że się odezwałaś ... szkoda że musisz tak cierpiec:-( ale wierze ze teraz bedzie dobrze... trzymam kciuki za karmienie i ucałauj swojego skarba:-) i Wikusię... a powiedz jak mała zareagowała na małego braciszka... pomaga tobie tak jak deklarowała?:tak:
 
Ja też sie witam weekendowo,u nas pogoda do kitu,leje i zimno jest no i nie wiem co z sobą począć.
Noc miałam koszmarną,tzn męczyły mnie bolesne skurcze,nie potrafiłam się z łóżka ruszyć,a na dodatek sama w domu bo M w pracy:-:)-:)-(.Milion myśli na minutę,że głowa nie umyta,torba nie do końca spakowana....wystraszyłam sie jak cholera,no ale po godzinie przeszło:tak:.Po tej nocy obiecałam sobie,że muszę dopiąć wszystko na ostatni guzik,żeby potem się nie stresować.Życzę udanej soboty;-)!
 
Najlepsza firma z takimi artykułami jak dla mnie to SAMSUNG ale nie oriętuje sie czy ta firma pralki produkuje:dry:Więc nie doradze.Jak bendziecie chciały cos z KFC zjeść to moge wam doradzić bo akurat w tej branży pracuje :cool2:heh
A moje Kochanie jak wyruszyło na pół godziny do kumpla o 7 rano tak go do tej pory nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i weź się nie denerwój:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mały ma niedługo przyjść na świat a my w rozsypce z przygotowaniami jego końcika.Sama ze strychu nie ściągne wszystkiego a teścia nie mam co prosić bo właśnie na grzyby wybył:dry:








Ja bym chetnie sie dowiedziala jak sie robi taka dobra panierke :tak::-D
 
U mnie pogoda straszna .... duszno ciezkie powietrze nie ma czym oddychac .... Musze czekac na brata az z pracy przyjedzie bo przeciez sama sie juz nie potocze do centrum ... a moj maz to gosc w domu od rana do wieczora w pracy i ja wszystko musze sama :-(
 
Co do tej panierki to wszystko zależy od mąki którą nam przywożą:-)żebym znała recepture to bym ją podała.Po za tym przyprawy które już dostajemy w mieszance specjalnej,marynata mięsa-bo bez tego to nie to samo i wysoka temperatura pieczenia bo ponad 300 stopni farenchajta.To nie takie łatwe jak się wydaje wszystkim hehe:-D
A powiem Wam szczerze że tęsknię za swoją pracą bo od lutego na L4 siedze:-( bo szef nie miał mi miejsca do pracy jak zapewnić-wiecie 8-9 godzin na nogach i to nie lekkiej pracy,ale po macieżyńskim wracam :-) no jeszcze mnie bendzie czekał zaległy urlop więc pół roku po urodzeniu Oliwierka jeszcze bende w domku:cool2:
A mam jeszcze pytanko-czy drożdżaki są jakimś niebezpieczeństwem dla maleństwa:confused:...w sumie podczas ciąży zdżyły mi się dopiero teraz(2 tygodnie temu)lekarz wypisał mi globułki i po sprawie ale troche się zastanawiam czy to nie wpłynie negatywnie na mojego skarbka






 
reklama
Czesc dziewczyny.
Jak tam sobotni poranek? Ja od trzech dni mecze sie z bolem glowy i nie mam pojecia skad sie on bierze.
Ja ostatnio wogole nie mam ochoty na miesko, za to na sniadanko zjadlam przepyszne knedle ze sliwkami polane bulka tarta...mniam:-):-)
 
Do góry