reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Śmiac mi sie chce bo przed chwila dzwonilam z rada o pralke do znajomego a on do mnie "tylko nie bierz whirlpool ani bosha " :-D a tu prosze u was sie sprawdzaja dokladnie te dwie marki :tak: ale w sumie to nie wiem jakie on mial przeciwskazania :confused:
 
reklama
Wiam w sobotni poranek;-)

Wy tu o praleczkach a my mamy zamiar kupic suszarke zeby ciach ciach ciuszki i juz byly suche:tak:
pogoda dolujaca:wściekła/y:
len...........

elaine 76 o kurcze to porod lada moment!!!powodzenia;-):tak:
milego weekendu:-)
 
Moltizerka- ja się nastawiłam na termin...:-Dno, ale gdyby ....to chętnie;-)
Po wczorajszym odejściu dwóch, bolał mnie krzyż strasznie i podbrzusze łącznie z udami i koścmi łonowymi...:baffled:..paskuda....

Liiviia- no proszę- koledzy po fachu:-D. No, ja Ci nie doradzę, bo sama mam jakiś stary automat:dry:..najciemniej pod latarnią....;-)
 
Najlepsza firma z takimi artykułami jak dla mnie to SAMSUNG ale nie oriętuje sie czy ta firma pralki produkuje:dry:Więc nie doradze.Jak bendziecie chciały cos z KFC zjeść to moge wam doradzić bo akurat w tej branży pracuje :cool2:heh
A moje Kochanie jak wyruszyło na pół godziny do kumpla o 7 rano tak go do tej pory nie ma:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:i weź się nie denerwój:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:mały ma niedługo przyjść na świat a my w rozsypce z przygotowaniami jego końcika.Sama ze strychu nie ściągne wszystkiego a teścia nie mam co prosić bo właśnie na grzyby wybył:dry:






 
A mam pytanko do Was.Troche to głupie ale to jest moja pierwsza ciąża i jestem zielona jeśli chodzi o sprawy porodwe:zawstydzona/y:A wiec- jak wygląda ten czop który ma odejść:confused::confused::confused:....??Bo mi do terminu 6 dni zostało a tu patrze że niektóre z Was do terminu mają jeszcze kupe czasu a już coś się u Was dzieje:szok::szok: Jak możecie to powiedzcie mi na czym to polega;-)






 
Mili- z KFC za mną chodzę te kurczaczki w panierce....:-D normalnie jakbym się dorwała..to .... :-D

A jeśli chodzi o czop- to różnie on wygląda. Ja mam taki wyglądu galaretki - to coś jakby śluz, ale w jednej konsystencji- takiego "glutka"..że tak powiem:-)
 
reklama
witam weekendowo
wyspana, ale jakoś apetytu nie mam , więc i bez śnaidanka i bez kawki...
Co do czopa to nie wypowiem się, bo przy pierwszej ciąży nie wypadł, a teraz to mam jeszcze czasu, a czasu....
W kwestii pralki to mam też whirpoola, nie narzekamy, w sumie zależało mi , zeby była niedroga, bo kilka lat temu kupiłam Aristona i po 7 latach, niespełna, padł, a dałam 2.5 tysPLN. Myslałam, że jak droga to będzie pewnie "do końca życia" , akurat ;-)

Idę pranie nastawić :-) , wcisnę w siebie tosta i witaminki.
Miłego dnia
 
Do góry