reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

dziewczyny, podobno usg przed 12 tyg daje najprawdziwszy wynik, bo +/-7 dni. im dalsze tym wyniki mniej prawdopodobne, bo np. to usg robione po 31 tyg. +/-21dni.
Hm.. w pierwszej ciazy mialam termin na 22 wg OM 26 wg Usg pierwszego... wg usg drugiego 28 wg usg trzeciego na 30 sierpnia... a urodzilam 3 wrzesnia.... wiec nie zgadzam sie! ;-)

Dla mnie te daty wszystkie to takie orientacyjne.... tak centralnie od daty terminu 2 tyg +/- .... inaczej mozna sfisiowac....

Ja mam termin na dzis.... i musze jechac do sklepu heheheeeeeee wsiade w autko a tu chlup! :-D:-D:-D O jak fajnie by bylo haha !:rofl2:
 
reklama
Witam.Pozdrawiam nie rozpakowane i te które już sie rozpakowały.Jak samopoczucie dziewczeta??U mnie jest ok choc zmeczenie swoje robi.Mój synek jest boski.
pozdrawiam cieplutko:-)
 
Witam wszystkie mamusie - te rozpakowane i te oczekujące. Jakoś mi brakuje czasu żeby coś do was skrobnąć - ciekawe czemu:-D:-D:-D
Ale tak poważne to nasz Oluś je i śpi. Jest niekłopotliwym dzieckiem. Ale jak tylko mogę to cały czas poświęcam Adasiowi żeby nie czuł się odtrącony. Póki co nie jest źle. Adaś Olka głaszcze i przytula i mówi na niego "Olunio". Bardziej jest zazdrosny o mojego męża niż o mnie. No ale myślę że to się jakoś unormuje :tak:
A tak poza tym to dziewczyny uważajcie na swoje cycusie, bo ja wczoraj dostałam gorączki 39 stopni. Chyba po prostu za dobrze znosiłam ten połóg i siedziałam z małym cały czas na dworze. Musiało mnie gdzieś dmuchnąć. Dzisiaj na całe szczęście jest już ok. Pozdrawiam was wszystkie.
 
witam mamusie po długiej przewie :) mamy kolejnego bobaska :) DOODA urodziła chłopczyka 3600 g 54 cm przez cc. synuś zdrowy a Dorota w sumie czuje się takk sobie ale jest przeszczęśliwa :)buziaczki dla Was od mojego Wiktorka :) trzymajcie sie dziewczyny cieplutko :) ja nie mam totalnie czasu na komputer ;/ a chciałabym cześciej tu zaglądać:-( buziaczki :*
 
witam środowo, ja też jeszcze w dwupaku i jak na razie nic nie wskazuje na to żeby się to miało zmienic. Dzis miałam wizytę u gin i liczyłam że usłyszę o odejściu czopa czy rozwarciu ale za to usłyszałam że nie tak szybko urodzę. Chyba szykuje mi się październik:tak:
Princi a ja myślałam że ty już wskoczyłaś na listę mamuś rozpakowanych bo zawsze często się odzywasz a tu nagle cisza
Olgha trzymam kciuki za skurcze i szybciutki poród. Malutka testuje Twoją cierpliwość:-)
 
Hm.. w pierwszej ciazy mialam termin na 22 wg OM 26 wg Usg pierwszego... wg usg drugiego 28 wg usg trzeciego na 30 sierpnia... a urodzilam 3 wrzesnia.... wiec nie zgadzam sie! ;-)

Dla mnie te daty wszystkie to takie orientacyjne.... tak centralnie od daty terminu 2 tyg +/- .... inaczej mozna sfisiowac....

Ja mam termin na dzis.... i musze jechac do sklepu heheheeeeeee wsiade w autko a tu chlup! :-D:-D:-D O jak fajnie by bylo haha !:rofl2:

w Twoim pasku jest napisane,ze masz termin za dwa dni. ;)
te info przeczytalam na stronie rodzicpoludzku.pl, Olgha tez tak pisala.
3go pazdziernika urodzilas?
 
gatta na dzis mam wg usg a na za 2 dni mam termin wg OM . Nie urodzilam 3 pazdziernika :-p jejq ale czytamy uwaznie ! " w pierwszej ciazy mialam termin na 22 sierpnia wg OM 26 sier wg Usg pierwszego... wg usg drugiego 28sier wg usg trzeciego na 30 sierpnia... a urodzilam 3 wrzesnia.... wiec nie zgadzam sie!"

z tym co napisalas ze "dziewczyny, podobno usg przed 12 tyg daje najprawdziwszy wynik, bo +/-7 dni. im dalsze tym wyniki mniej prawdopodobne, bo np. to usg robione po 31 tyg. +/-21dni."

Im pozniejsze usg, tym dokladniejszy wynik porodu byl :tak: Ktory zreszta i tak byl wywolywany ....
 
reklama
hej dziewczyny
A ja po porannej wizycie w szpitalu. Obudzilam sie dzisiaj ze strasznym bolem glowy i cisnieniem 130/90 ( a cala ciaze mialam 100/60)
W szpitalu spadlo mi do 130/80 i polozna stwierdzila ze jest ok. Zrobili mi KTG i kazali zgloscic sie jutro do konsultanta.
To juz 7 dni po terminie a tu taka spychoterapia:wściekła/y::no:
 
Do góry