reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Syla24 o jak swietnie,ze ci wody odeszlY!!!! trzymam kciuki! Lekkiego porodu!!! :rofl2::-D:-D:-D

A w ogole dziewczyny oprocz badan ginekologicznych zazdroszcze Wam tez badan KTG :sorry:

Ide sie rozloze... bo cos czuje kopy w zebro... juz mam wrazenie jakbym miala ssiniaczale cale prawo zebro... :sorry: I w ogole jakies klucia mam w brzuchu... chyba jakies skurczyki sie pojawily...:confused2::cool:
 
reklama
zaraz wyjeźdzamy skurcze co 10 min i cześciej .... to wody napewno ...ale się ciesze :-):-):-):-):-):-):-)
tylko mama panikuje :sorry:

mam nadzieje ze wróce z filipkiem :-)
 
syla24-wlasnie wrocilam od lekarza a ty juz pewnie rodzisz-wiedzilam ze mnie zostawisz sama-buuuuuu......
Zycze szybkiego porodu:tak:
 
syla no właśnie na pewno już wrócisz z małym, trzymam kciuki, oby poszło szybko i bezboleśnie.:-)
A ja po wizycie u gina iii....czego się dowiedziałam. Że szyjka się skraca,ALE jeszcze nie, po czym...że jego zdaniem jutro się może zacząć.:sorry: Kazał przyjść jutro do szpitala na KTG i powiedział,że po ktg mnie zbada, i żebym na wszelki wypadek zabrała już ze sobą "wszystko,czego potrzebuje niewiasta do szpitala" jak on to określił,bo po badaniu zadecyduje czy mnie zostawia już na poród,czy nie (no...termin mam jutro-pojutrze w sumie...). Ucieszyłam się,ale oczywiście też zaczęłam panikować.:-D Nagle mi się zaczęło wydawać,że przecież jest jeszcze tyyyyle do zrobienia,więc oczywiste jest,że jeszcze nie mogę rodzić....:-DAle jak mnie znowu pachwiny zabolały,to wkurzenie,że już nie chcę być w ciąży.:-D:-D
I powiem wam,że jak mnie badał,tzn tą szyjkę,to nie było to bezbolesne...Chyba mogę sobie wyobrazić ból masażu szyjki.:eek::eek:
No nic. Zobaczymy. Pewnie jeszcze się dzisiaj odezwę,ale w razie gdyby nie i gdybym jutro też nic nie pisała,to znaczy,że mnie zatrzymał do porodu,więc...na wszelki wypadek trzymajcie kciuki.:-):-)
 
reklama
Witajcie Dziewczynki,

Widze rozpakowywanie sie ruszylo pelna para :-) Syla brrr jak slysze skurcz wody to mi slabo, ale sorry porod makabra o wiele gorszy niz 1 no ale trzymam kciuki za szybki i w miare :-)
 
Do góry