reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

reklama
Witajcie dziewczynki... ! Jaka szkoda, że dopiero teraz do Was dołączyłam... Ale zaczynam się coraz bardziej denerwować porodem, z jednej strony się doczekać nie potrafię a tu takie lęki! Termin na 28 września czyli jeszcze 19 dni no ale lekarz ostatnio po usg powiedział, że przy moich bólach podbrzusza, nieregularnych skurczach i duuużym maleństwie to raczej nie dochodzę do tego 28... i teraz takie czekanie, mąż już też wysiada, do pracy chodzi niewyspany bo się porodem przejmuje :D sam nie wie jak to będzie ale ja mu się nie dziwię (to będzie nasz pierwszy dzidziuś).. no nic, gratuluję tym, które mają już poród za sobą i dopisuję się do listy czekających na maleństwa! :) pozdrawiam!
 
romcia - trzymam mocne kciuki kochana!!!

beszamelowa, witaj! a lekarzem sie nie przejmuj, wg mojego ja juz tydzień temu urodziłam... :rofl2:
 
witam nadal w dwupaku!:zawstydzona/y: dzisiaj mam ktg i wizytę u gina.Coś mi się wydaje że dostane skierowanie na cc bo ciśnienie mam nadal wysokie mimo przyjmowanych leków i ta opuchlizna nóg i rąk!!:no: Zgadzam się na wszystko bo już bardzo ciężko chodzić ,brzuch prawie przy kolanach!!:no:
 
renifer_24 - ja do lekarzy już w ogóle nie mam zaufania, wyobraź sobie, że w 9 miesiącu ciąży zmieniałam lekarza prowadzącego ponieważ przez przypadek dowiedziałam się, że wyniki badań - morfologia - od kilku miesięcy są beznadziejne a mój lekarz ciągle mi mówił, że są dobre... nawet bardzo! do tego nie zrobił mi badań hbs, przez jakiś okres czasu miałam dziwną wydzielinę z pochwy i mu o tym mówiłam to mi powiedział, że to NORMALNE! i nie zrobił nawet żadnego posiewu, nic! dopiero ten lekarz do którego zgłosiłam się teraz skierował mnie na hbs i posiew ... i tak się najadłam strachu bo z posiewu wyszło mi, że mam 5 rodzai bakterii i wyszło z tego tyle, że wyniki były błędne... tyle dobrze, że hbs wyszedł w porządku... ale i tak przez prawie tydzień chodziłam jak na szpilkach... no ale wszystko dobrze się skończyło. mam tylko nadzieję, że do porodu już wszystko upłynie w porządku...

toja - trzymam kciuki... ile my kobietki musimy się nacierpieć!
 
witajcie

dzis juz moj leniuszek spoznia sie 6 dzien:confused2:
ewuesk-rozumiem cie bardzo dobrze-ta niecierpliwosc, zdenerwowanie czy wszytko dobrze i te denerwujace pytania ....urodzilas juz?:wściekła/y:

ja mam wizyte u poloznej jutro-i pamietam jak tydzien temu mialam nadzieje ze tej wizyty w dwupaku juz nie doczekam-a jednak.....
i chyba bede miala masaz szyjki-a slyszalam ze to boli:eek:

JA CHCE JUZ RODZIC!


Romcia-trzymam kciuki,na pewno wszystko bedzie dobrze:tak:
 
Witam srodowo ?? juz sama nei wiem jakie dni tygodnia ;-)

Romcia trzymamy kciukasy!!! Ja tez MOZE juz dzis pojde :sorry:

Tak pisalyscie o Malzonkach ja tez sie boje jak dam rade bo moj wychodzi o 6 jak spie i wraca po 20 jak juz prawie ide spac :-( wiec ze wszystkim tez bede sama musiala sobie radzic ... w nocy tez pewnie nie ma co na niego liczyc bo bedzie zmeczony :-( najbardziej sie boje pierwszych dni zanim mi to wszystko "wejdzie w krew" mama moja tez pracuje urlopu wziac nie moze bo wszystkie wolne dni jej poszly na mnie jak sie cos dzialo :zawstydzona/y: ale jakos to musi byc ... boje sie tylko ze dziecko taty w koncu nie rozpozna bo co ono sie bedzie z nim widziec w niedziele i sobotnie popoludnia ...

Ja juz po sniadanku teraz pije goraca herbate z polowka cytryny i miodem ;-) czosnku wiecej nie zjem bo jeszcze mi po nim nie dobrze :no:

Znow mnie bola jajniki ... dzis to az jak sikalam bolaly nie wiem co to i na co to :sorry:
 
A tu znow cisza ... :sorry: coraz wiecej sie nas wykrusza jeszcze nie dawno po jednym wieczorze mialam kilka stron do nadrobienia a jak zaczynalam tu pisac to musialam miec caly czas laptopka wlaczonego bo co chwile sie jakis post pojawial ... ;-)
 
liiiviiia - dzidziuś napewno o tatusiu nie zapomni, jeśli nie będą mieli dla siebie zbytnio czasu w tygodniu to napewno weekend w pełni wykorzystają na wspólnie spędzony czas. :) a jeśli chodzi o Ciebie i wychowywanie maleństwa to napewno sobie poradzisz, w końcu nie jedna z nas ma podobny problem do Twojego... - i każda daje sobie radę! :) bo wyjścia nie mamy... Pozdrawiam i przesyłam buziaczki :)

Anek29 - trzymamy za Ciebie BARDZO MOCNO kciuki...!! Tylko się nam nie denerwuj!
 
reklama
liiiviiia ja czytam cały czas:tak: tylko pisac się niechce:sorry:
tak wogóle witam środowo:tak:
ja mam taki humor że jak ktoś by do mnie przyszedł to pewnie dostałby pare długich za nic:confused2: staram się byc cierpliwa ale to wszystko jest naprawde męczące zwłaszcza z moim charkterkiem bo jak ja czegoś chce to muszę miec zaraz:rofl2: a w tym wypadku się nie da....
niby brzuch mi twardnieje i rano bardzo bolał na dole i do tego mam jeszcze jakieś żółtawe upławy ale pozatym nic się nie dzieje

najbardziej wkurzyłam się wczoraj bo zadzwoniłam po 17 do męża żeby już wracał z pracy bo miałam takie skurcze ze myślałam że coś się zaczyna. Pech chciał że u M w pracy był chłopak siostry M i odrazu napisał do niej smsa ze ja rodzę!!!:crazy:
A ona napisała smsa do swojej matki czyli mojej Teściowej kochanej!
I pisze wieczorem to co już urodziła ta Sylwia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Chyba schowam się w piwnicy i wyjde jak urodze:crazy:
 
Do góry