reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
mili o 2 ?????? :eek: juz jest nas 12 :tak:
No ja jestem tu od niedawna więc mogę się nie oriętować ale tak jak popatrzyłam to 2 z nas sie już rozpakowały;-)
Co do L4 trzeba kożystać ile się da z niego ba macierzyński przepada.niby to aż20 tygodni ale przy maluchu napewno szybko miną.Ja termin mam na 4 września a L4 do 6.09:cool2:









 
Kroptusia-syneczek przecudny!!!Zresztą już pisałam na nk :-)Bo nie mogłam się na niego wczoraj napatrzeć.Przykro że kolejny poród miałaś z takimi sensacjami:-(Życzę jak najszybszego powrotu do równowagi psychicznej:))))
Moniczka-Gabi śliczna!!!!Taka słodziutka delikatna buzka:-)Będzie łamać serca za kilkanaście lat:tak:
Gapcio-moje starsze córki tak wychodziły 10 dni po-jak w zegarku-wiem że do 2 tyg.po terminie max.trzymają a potem wywołanie...życzę powodzenia!

Ja ostatnio śpię na 2 zmiany-od2-7 mała pzrerwa i 8,9 do 11 -nie wiem dlaczego ale nawet mi to odpowiada:cool:
Jutro pierwszy dzień szkoły i pobudka z rana -a potem już 6:30 everyday:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Mili jest na naszym forum specjalny watek z lista dzieciaczkow juz urodzonych takze mozna sledzic :tak:

No dziewczynki ja zmykam pomalu do tego gina ... trzymajcie kciukasy zeby cos juz mi sie tam zaczynalo bo chyba sie zalamie jak cisza ... Przede mna pol dnia w przychodni wiec pewnie wroce poznym popoludniem ...
 
kroptusia i monia - przepiekne bobaski !!!:) ja jak ogladam to mi łzy zaczynają lecieć...

termin mam na za 2 dni a czuję sie jakbym w ciąży nie była, bóle ustąpiły, toalety w nocy nie odwiedzam, przesypiam całą noc, nawet do samochodu wchodzę normalnie, a od jakiegos czasu mężul musiał mi pomagać - moja ciąża zaczyna się cofać

kiedy ta pełnia?, bo tylko pobieżnie czytałam? trzeba wyć do księżyca czy wystarczy patrzeć?albo brzucholek wystawić?

liiiviia - ja zawzse jak ide do lekarza to znadzieją ze powie "ale ma Pani szczescie, ze Pani przyszła - zostajemy w szpitalu i rodzimy" - a zamiats tego mówi "oooo tu jeszcze poczekamy"
 
To prawda, Maluszki kochane są śliczne, aż zazdroszczę że już w domku.
U nas dalej nic, bóle słabe i rzadko, pachwiny za to i kość łonowa bolą aż wytrzymać się nie da czasem, nie mówię już rano wstać! Są moi rodzice, wiec czas szybko leci.
Coś to tuż tuż jakoś nadejść nie chce, ale pocieszam sie, ze w razie co w piatek idę do gina i ma on dyżur wiec napewno wexmie mnie do szpitala.
Wzięłam sie też za daaawną przyjemność-haft krzyżykowy. czas leci i przyjemność wielka.
Nic, zmykam.
Trzymajcie sie!
 
reklama
TolaLee
Ty masz termin za 2 dni ja mam za 4 i powiem Ci że ja nie mam nawet najmniejszego skórczu:hmm::hmm::hmm:czop albo przegapiłam-a ze mną to możliwe albo go wogle jeszcze nie było:sorry::sorry::sorry:
Co do pełni to nie wiem jak to sie ma do porodu,obyśmy tylko w jakieś wilkołaki sie nie pozamieniały:growl::growl::growl:bo bendzie wesoło hehe:-D:-D:-D









 
Ostatnia edycja:
Do góry