reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

ps.a wiecie może tak właśnie na Brochowie wygląda sprawa porodu rodzinnego? Ile sal? Czy trzeba się wcześniej zapisywać? Ile ewentualnie się płaci?
na tym nam zależy najbardziej i szukamy szpitala, gdzie jest większa szansa (teraz jak Kamieńskiego zamkniety) niż 2 sale ;)

Na brochowie są trzy sale do porodu rodzinnego. Trzeba miec w kartę ciązy wbitą pieczątkę od ordynatora, ze wyraził zgode na poród rodzinny ale to formalnośc. Takie pieczątki można uzyskać we wtorki, chyba od 11 do 13 jak się nie mylę.Nie zapisujesz się wcześniej przychodzisz i rodzisz jak sa wolne sale. Jest cegiełka do wykupienia 200zł ale możesz dopiero po albo w trakcie porodu kupić.

Jesli chodzi o to znieczulenie to faktycznie Brochów ma je mieć. Ide tam na SR w środę wieczorem bo mamy własnie wizytę w szpitali na porodówce to oblukam i dam znac.
kaziga
Mam tez cały spis rzeczy dla mamy i maluszka , które trzeba zabrać. Pol jutro zainstaluje skaner to wrzucę bo mi się nie chce przepisywać.
 
reklama
Byłam na Kamieńskiego i plotki niestety potwierdzone NIE PRZYJMUJĄ DO 12.05 DO GODZ 8.00 i pojechałam w związku z tym do Trzebnicy i jestem zachwycona opieką i podejściem do pacjenta w tym szpitalu więc w razie co to na pewno rodzę w Trzebnicy

Felidae- mój lekarz prowadzący kazał mi stawić się do szpitala ze skierowaniem w poniedziałek więc tak zrobiłam ale synusiowi jeszcze nie śpieszno więc po dokładnym zbadaniu odesłali mnie do domku za dwa dni znowu mam się pokazać. :-)
 
Wisieńka, dzięki, jutro raniutko będę dzwonić na Brochów dopytać... bo do kolejnego wtorku już mam zamiar być rozmnożona :)

Futrzaczek
, strasznie daleko ta Trzebnica, ale chyba też póki co nie słyszałam o niej żadnej /masakrycznej/ rzeczy... Napiszesz może co tam ciekawego jeszcze mówili? :)
-bo mój A aż wyraził zainteresowanie... chociaż ja tam myślę,że spanikujemy i pojedziemy albo najbliżej, albo na Kamieńskiego o ile już będzie czynne:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :-)
jestem w 39 tygodniu ciąży i mam problem :-( nie wiem gdzie rodzić... pomóżcie mi proszę dokonać wyboru.
Zastanawiam się nad dwiema klinikami na Borowskiej lub na Chałubińskiego? którą polecacie? jak widać czasu pozostało mi niewiele więc proszę o szybką odpowiedź. Dzięki pozdrawiam
 
malina- ja choc nie posiadam jeszcze wlasnego doswiadczenia to mysle ze z dwóch wybranych przez Ciebie klinki wybrałabym Borowska- opieka tu i tu na podobnym poiomie a na Borowskiej bedziesz miala nowiutki oddział :) Szczesliwego rozwiazania i daj potem znac ktory szpital wybralas i jak wrazenia:)
 
gosia z badylem- tak naprawdę do Trzebnicy dojechaliśmy z Kamieńskiego w jakieś 15 min jutro to sprawdzę bardzo dokładnie bo jedziemy na badania wód i powiem Ci że to wcale nie jest daleko a nawet wręcz bliżej niż tłuc się przez całe miasto na Brochów albo Borowską :tak:
 
dziewczyny od pierwszych skurczy do porodu to jednak mija trochę czasu. w 5 minut nie urodzicie , szczególnie pierwszego dziecka, bo przy drugiej dzidzi można już mieć błyskawiczną akcje. Jeśli pojedzie sie przy pierwszych symptomach porodu to nie ma siły żeby nie dojechać.... tak mi sie wydaje :-) szwagierka no urodziła szybko mimo, że była pierwiastką ( mam wrażenie, ze przez poronienie organizm jednak inaczej sie zachowuje podczas 1 porodu, tak jak by to był już kolejny)...moja koleżanka z pracy mieszka w sobótce do Wrocławia ma taką samą odległość co do Świdnicy i chyba sie zdecyduje na Świdnicę, jutro mi przyniesie płytkę z filmem o Świdnicy :-) jak sie uda coś wkleić to zamieszczę linka:-)
 
w sumie macie racje dziewczyny... :-)

A mogę jeszcze Cię Futrzaczek pomęczyć trochę? i zapytać jak w tej Trzebnicy z porodami rodzinnymi? :zawstydzona/y:
i jak tam się w ogóle czujesz? :)
 
reklama
Do góry