reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

reklama
Dzwoniłam na izbę przyjęć na Kamieńskiego i to nie jest prawda że teraz jakoś na dniach się zamykają owszem będzie tam jakaś przebudowa bodajże podjazdu ale Pani z izby nic nie wie o zamknięciu więc jej chyba można ufać w końcu jest tam na bieżąco. :-)
Pozdrawiam :-)

:szok: ja dzwoniłam na Kamieńśkiego wczoraj czy przedwczoraj- na numer oddziałowej na położnictwie i mówiła, że zamykają nie IP tylko samą porodówkę. Można przyjechać jeszcze 8ego do popołudnia, ale potem rodzić już nie... Oddział położniczy ma być otwarty-dla kobiet, które urodziły wcześniej, czy innej patologii, tylko w tych dniach nie ma podobno być możliwości rodzenia

Chyba po prostu jak coś się w tych dniach zacznie to zadzwonić jeszcze i dopytać...
 
:szok: ja dzwoniłam na Kamieńśkiego wczoraj czy przedwczoraj- na numer oddziałowej na położnictwie i mówiła, że zamykają nie IP tylko samą porodówkę. Można przyjechać jeszcze 8ego do popołudnia, ale potem rodzić już nie... Oddział położniczy ma być otwarty-dla kobiet, które urodziły wcześniej, czy innej patologii, tylko w tych dniach nie ma podobno być możliwości rodzenia

Chyba po prostu jak coś się w tych dniach zacznie to zadzwonić jeszcze i dopytać...


No to ja już nic z tego nie rozumiem :-( jutro pojadę tam osobiście
 
Futrzaczek, daj koniecznie znać!
ja się zastanawiam, czy jak zamkną to zdążą wszystko pootwierać tak jak myślą, czy jak zawsze wszędzie obsuwa będzie;-)
 
Dziewczyny mam pytanie czy któraś z Was rodziła lub ma zamiar rodzić na Brochowie?? Ja mam termin na 30 maja a że jest to moja pierwsza ciąża nie mam pojęcia co trzeba sobie i dziecku spakować do porodu i po porodzie. Co szpital "funduje" a czego nie? Bardzo byłabym wdzięczna za odpowiedz. A tak w ogóle myślicie że Brochów to dobry wybór?
 
kaziga, powiem Ci jedno - w każdym szpitalu warto rodzić ;) wydaje mi się, że w każdym jest to samo lub prawie to samo. Ja rodziłam na Brochowie, jestem bardzo zadowolona i nie widzę powodu, dla którego miałabym odradzać ten szpital, ponieważ wyniosłam z niego bardzo dobre wspomnienia. Nie widzę również powodu, dla którego miałabym odradzać lub szczególniej polecać jakikolwiek inny szpital we Wrocławiu czy poza nim. Z perspektywy czasu na bazie własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że następnym razem będę mądrzejsza i zamiast głowić się gdzie rodzić i czytać opinie o każdym szpitalu, to bardziej przygotuję się do pierwszego spotkania z dzieciątkiem, do samego porodu. Nie ważne gdzie, to od nas zależy, jak poród będzie przebiegał i jak się na niego nastawimy. W każdym szpitalu możemy trafić na "gorszą zmianę" i różne inne minusy czy plusy. Skoro interesuje Cię Brochów, to nie zastanawiaj się dłużej. O ile nic się nie zmieniło, to potrzebujesz praktycznie wszystkiego :) najlepiej zadzwoń do samego szpitala. To, co na pewno oni zapewniają, to ciuszki dla dzieci (ja zabrałam, ale ostatecznie ich nie używałam; z resztą żadna mama nie używała, bo po co mają nam te ciuszki później ginąć w praniu, a i przebierać dzieciaczka co chwilę tylko po to, żeby je "wystroić" to nie ma sensu - choć wiadomo, to indywidualna sprawa, więc jak kto chce), pieluchy tetrowe też są, jak i koszule dla kobiet, ale zawsze lepiej mieć swoje wygodniejsze, chociażby żeby się lepiej czuć. Co do listy, to można takie znaleźć w internecie. To, o czym ja osobiście zapomniałam zupełnie, to własne sztućce (choć ostatecznie, jak nie masz, to też dostaniesz bez problemu), kubek i termometr ; p nie przejmuj się i nie przesadzaj z pakowaniem, przecież zawsze ktoś Ci może coś podrzucić. Aha, i duuużo wody !!
 
Ostatnia edycja:
w teleexpresie przed chwilą mówli że we wrocławiu w jednym ze szpitali można już przez całą dobę dostać znieczulenie? Tylkko albo nie powiedzieli albo nie dostłyszałam w którym? Wiecie coś o tym?
 
reklama
ps.a wiecie może tak właśnie na Brochowie wygląda sprawa porodu rodzinnego? Ile sal? Czy trzeba się wcześniej zapisywać? Ile ewentualnie się płaci?
na tym nam zależy najbardziej i szukamy szpitala, gdzie jest większa szansa (teraz jak Kamieńskiego zamkniety) niż 2 sale ;)
 
Do góry