reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Dziewczyny, u mnie rewolucja! Mąż się zgodził i pojedzie ze mną na te badania do Katowic! Powiedział, że robi to właściwie tylko dla mnie.
W dodatku zwolniły się 2 miejsca w maju, więc udało się do mnie dopisać męża i jedziemy już za tydzień w czwartek 🤗
Btw, za każdym razem daty były tylko poniedziałkowe albo czwartkowe, więc zakładam że to jedyne dni tygodnia, kiedy można się zapisać.
 
wiesz co, mamy taki zagłówek w projekcie zrobiony i miałam wyprodukować swoją własna tkaninę, ale niestety wychodzi to słabej jakości, wiec musimy znaleźć jakiś gotowy już geometryczny wzór. Jak na razie takie znalazłam i jeszcze na żywo będziemy musieli popatrzeć. No ale kolory ziemi generalnie.


Oo super! Ta z projektu podoba mi się najbardziej ;)

Owocnego szukania, bo zakładam, że nie będzie to najłatwiejsza sprawa.
 
Dziewczyny, u mnie rewolucja! Mąż się zgodził i pojedzie ze mną na te badania do Katowic! Powiedział, że robi to właściwie tylko dla mnie.
W dodatku zwolniły się 2 miejsca w maju, więc udało się do mnie dopisać męża i jedziemy już za tydzień w czwartek 🤗
Btw, za każdym razem daty były tylko poniedziałkowe albo czwartkowe, więc zakładam że to jedyne dni tygodnia, kiedy można się zapisać.
Yeaa, świetnie, że udało Wam się dogadać w tej kwestii i że już za chwilę temat będzie ogarnięty ☺️
 
Yeaa, świetnie, że udało Wam się dogadać w tej kwestii i że już za chwilę temat będzie ogarnięty ☺️
Nie wiem czy to była kwestia dogadania się, czy po prostu mąż nie skapitulował 😂 wrócił wczoraj do domu i prawie, że na wejściu rzucił takim „dobra, zgadzam się”, bez żadnego wstępu 😅 Ale jak by nie było, najważniejsze że obydwoje zrobimy te badania i będę miała wewnętrzny spokój 🙂
 
Nie wiem czy to była kwestia dogadania się, czy po prostu mąż nie skapitulował 😂 wrócił wczoraj do domu i prawie, że na wejściu rzucił takim „dobra, zgadzam się”, bez żadnego wstępu 😅 Ale jak by nie było, najważniejsze że obydwoje zrobimy te badania i będę miała wewnętrzny spokój 🙂
Efekt został osiągnięty? Został! Nie ma sensu drążyć 😅
 
@Leanne wszystkiego najlepszego, pomyślności, miłości i szczęścia🥳🙂
Happy Birthday GIF
 
reklama
Aż mi głupio, czuję się jak podglądaczka.😆🤣😂 Oczywiście zaglądam, kibicuję, trzymam kciuki. Gratulacje wszystkim, które szczęśliwie uzyskały 2 kreseczki. Bardzo mi przykro ze względu na te, które doświadczyły rozczarowania. @Kitsune widzę, że powiększa się nasze grono😪 trzymam kciuki może jeszcze los czymś zaskoczy✊✊️ zadbaj o siebie, wypocznij , zmień perspektywe.
Powodzenia dziewczyny w dalszych staraniach✊✊
 
Ostatnia edycja:
Do góry