reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

I dzwoniłaś na ten numer : 324798400? Kotlarza 6, poradnie specjalistyczne? Mówię, że chciałabym się umówić na badania genetyczne z mężem w ramach nfz a pani mówi, że nie umówi mnie jeśli nie mam skierowania, chyba że prywatnie.
Tak, dokładnie na ten. Nawet przed chwilą pani stamtąd do mnie zadzwoniła, bo zwolnił im się termin jeszcze na maj (a ja jestem zapisana na początek czerwca). Hmmm… dziwne. Żadna z nas tutaj raczej tego skierowania z góry nie miała. Mi pod koniec kwietnia pani przez telefon mówiła, że na miejscu wypełnia się ankietę i oni na tej podstawie wystawiają skierowanie i od razu idzie się na pobranie krwi.
Może skończyły im się środki na te badania? 🤷🏻‍♀️ Ale to mogła by powiedzieć wprost, że tak jest, że już po prostu program się skończył.
 
reklama
Tak, dokładnie na ten. Nawet przed chwilą pani stamtąd do mnie zadzwoniła, bo zwolnił im się termin jeszcze na maj (a ja jestem zapisana na początek czerwca). Hmmm… dziwne. Żadna z nas tutaj raczej tego skierowania z góry nie miała. Mi pod koniec kwietnia pani przez telefon mówiła, że na miejscu wypełnia się ankietę i oni na tej podstawie wystawiają skierowanie i od razu idzie się na pobranie krwi.
Może skończyły im się środki na te badania? 🤷🏻‍♀️ Ale to mogła by powiedzieć wprost, że tak jest, że już po prostu program się skończył.
Dobra, zadzwoniłam jeszcze raz i odebrała inna pani i mnie bez problemu umówiła ❤️
 
Dziewczyny? A na te badania w holsamedzie musiałyscie mieć skierowania? Bo właśnie dzwoniłam i pani mówi, że muszę mieć żeby się umówić na NFZ
Absolutnie nic od nas nie chcieli! 😱 2 dni temu robiliśmy, to dostaliśmy do wypełnienia ankietę, na której były już pieczątki i podpisy jakiejś Pani doktor, ale nie pamiętam specjalizacji.
Po ankiecie w rejestracji dostaliśmy wydrukowane skierowania, które oddaliśmy przy pobieraniu krwi, także z pakietem podpisów i rozpoznaniem choroby "Niepłodność" i kod choroby wg NFZ. 🙈
 
Ostatnia edycja:
Od miesiąca trąbią mi wszędzie, że mi się dowód kończy, ale im bardziej mnie maltretują smsami, powiadomieniami, mailami, tym większy ja czuję opór. xD (posiadam wrodzoną przekorę na problematycznym poziomie).
Dziś mi ING napisało, że jak do końca lipca nie zaktualizuję dowodu, to wypowiedzą mi umowy (m.in. kredyt hipoteczny). 😆😅
Czytam sobie dalej, doczytałam, że za brak dowodu jest do 5tys. kary i miesiąc więzienia (wtf). xD Ale potem też, że mdowód też jest ok, a ten mam ważny jeszcze.
No ale nic, mówię dobra, pojadę do fotografa i do urzędu złożyć wniosek zaraz.
Idę umyć włosy - brak wody, prace serwisowe. 🙃😩
 
Od miesiąca trąbią mi wszędzie, że mi się dowód kończy, ale im bardziej mnie maltretują smsami, powiadomieniami, mailami, tym większy ja czuję opór. xD (posiadam wrodzoną przekorę na problematycznym poziomie).
Dziś mi ING napisało, że jak do końca lipca nie zaktualizuję dowodu, to wypowiedzą mi umowy (m.in. kredyt hipoteczny). 😆😅
Czytam sobie dalej, doczytałam, że za brak dowodu jest do 5tys. kary i miesiąc więzienia (wtf). xD Ale potem też, że mdowód też jest ok, a ten mam ważny jeszcze.
No ale nic, mówię dobra, pojadę do fotografa i do urzędu złożyć wniosek zaraz.
Idę umyć włosy - brak wody, prace serwisowe. 🙃😩
Ja po ślubie nie wymieniłam prawa jazdy i mam je z panieńskim nazwiskiem (po ślubie mam łączone). Ślub braliśmy ponad 7 lat temu 😅 a co ciekawe, na prawie jazdy w apce mam podwójne nazwisko i zdjęcie z dowodu 🤷‍♀️
 
Dziewczyny przepraszam że tak ciągle o sobie ale mam pytanie do tych co przeszły biochemiczna ciążę - jak wyglądało krwawienie? Czy nie powinno to wyglądać jak normalny okres ?
Pytam bo rano bolał mnie brzuch dostałam krwawienia, bez skrzepów a później już nic....chodzę z czystą wkładką, nic mnie już nie boli i nie wiem czy to koniec już? Czy to się rozkręci? Chciałam wyjść z córką na plac ale boję się 🙈 czy zaraz jakiegoś potoku nie dostanę czy coś....
 
reklama
@Olcia2052 @Pszczolka38
Happy Birthday GIF by Zhot Shotz

@Pszczolka38, @Olcia2052 wszystkiego najcudowniejszego i spełnienia marzeń 🎂☺️

@Olcia2052 @Pszczolka38 samych wspanialosci i wytrwalosci 🥰🥰

Spełnienia marzeń @Olcia2052 @Pszczolka38 🎉 szczególnie tego jednego ❤️


Bardzo dziękuję za życzenia ❤️
 
Do góry