reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Kurczę, ja nic nie widzę 🙄 mimo wszystko liczę na to, że mąż ma lepszy wzrok 🤞🏻
A masz możliwość powtórzyć jakimś strumieniowym? One się zazwyczaj lepiej wybarwiają na tym etapie. Chociaż @Palinka13 ze swoimi 7/8dpo rozwaliła system 😂
tylko te mam w domu, nie będę się nakręcać i latać po aptekach😂 jak nie przyjdzie okres to ponownie zrobię
 
Tak już zrobiona. Ale nie wiem czy w środę pójdę do tego samego laboratorium bo tak mnie wkurzyły dziś....
Badanie robiłam prywatnie więc z recepcji odesłali mnie od razu do zabiegowego 2 pokoje dalej, wracam do recepcji zapłacić a na kartce od piguły nie ma wpisane za co i co robi babka w recepcji pełnej ludzi ? Drze się do piguły "pani Elu co to za badania" I pani Ela oczywiście równie głośno "beta i progesteron"....dobrze że peselu jeszcze nie przekazywały sobie....
Dramat 🙈
A nie chciałam iść do alabolatoria bo tam zawsze kogoś znajomego spotkam a tu masz ci los...
Ale nie musisz iść do tego samego punktu. Ważne żeby powtórzyć na tym samym sprzęcie (przynajmniej ja tak zawsze to rozumiałam). Tj jak robię pierwsza w diagnostyce to druga też, a nie pierwsza w diagnostyce w synevo. A czy zrobisz na ul. Kościuszki a druga na ul. 3maja w diagnostyce to nie ważne.
I walić takie piguły👍
 
Ale nie musisz iść do tego samego punktu. Ważne żeby powtórzyć na tym samym sprzęcie (przynajmniej ja tak zawsze to rozumiałam). Tj jak robię pierwsza w diagnostyce to druga też, a nie pierwsza w diagnostyce w synevo. A czy zrobisz na ul. Kościuszki a druga na ul. 3maja w diagnostyce to nie ważne.
I walić takie piguły👍
Dzoekuje, ale w moim mieście a to taka wieksza wieś 🙈 jest tylko jedna diagnostyka, wtedy mamy alabolatoria oraz vitalabo wszystko po jednym punkcie 🙈
 
Tak już zrobiona. Ale nie wiem czy w środę pójdę do tego samego laboratorium bo tak mnie wkurzyły dziś....
Badanie robiłam prywatnie więc z recepcji odesłali mnie od razu do zabiegowego 2 pokoje dalej, wracam do recepcji zapłacić a na kartce od piguły nie ma wpisane za co i co robi babka w recepcji pełnej ludzi ? Drze się do piguły "pani Elu co to za badania" I pani Ela oczywiście równie głośno "beta i progesteron"....dobrze że peselu jeszcze nie przekazywały sobie....
Dramat 🙈
A nie chciałam iść do alabolatoria bo tam zawsze kogoś znajomego spotkam a tu masz ci los...
To zawsze tak działa... Jak mogłabym zrobić blisko przy szpitalu w laborze badania ale moja teściowa tam pracuje i wiedziałaby zanim ja bym zobaczyła wynik. Zapytała się mnie kiedyś po co robię niektóre badania w prywatnym laborze, które wysyła do diagnostyki....no jak to po co, żeby mieć trochę prywatności 😂. Morfologia mnie wali ale beta HCG 🙈😂
 
@Gosia0132, @Palinka13, spełnienia marzeń, dziewczyny 💐

Mnie martwi temp., 36,5. Jest 6dpo. Pewnie za niska 😞
Nie wiem czy jest coś takiego jak za niska temperatura 😉ja w fazie przed owu mam standardowo 35,9-36, a po 36,3-36,6 i to jest ok. Nie każda kobieta musi mieć 37 w drugiej fazie 😉 ja swoje niższe temperatury łączę z niskim ciśnieniem, chociaż nie wiem czy słusznie.
 
reklama
Do góry