reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do wagi

Dzień 1 faza II

śniad: 2 małe kromki chleba pp z szynką serem, ogórkim i jajko na twardo
przekąska: 10 orzechów i 5 migdalów
obiad: szpinak z pieczarkami
przekąska: jogurt naturalny
kolacja: brokuły i papryka zapiekane z serem

Doris nic ciekawego na tej fotce nie zobaczysz...jedynie wieloryba...hehe...albo kaszalota
 
reklama
Dzień 1 faza II

śniad: 2 małe kromki chleba pp z szynką serem, ogórkim i jajko na twardo
przekąska: 10 orzechów i 5 migdalów
obiad: szpinak z pieczarkami
przekąska: jogurt naturalny
kolacja: brokuły i papryka zapiekane z serem

Doris nic ciekawego na tej fotce nie zobaczysz...jedynie wieloryba...hehe...albo kaszalota

żeby nie było tylko ja cie na żywo widziałam i zaprzeczam, co to za bzdury wygadujesz!!!!
 
17 dzień diety i kolejne 300 gram mniej ale dziś , chyba.za.bardzo pozwoliłam.sobie
Śniadanie. Jajecznica z 2 jajek.2plastr szynki z cebulą
Obiad. 2 szaszłyki z piersi z kurczaka paprryki i.cebuli
Przekaska. Ugryzamł kawałek.karkowkiz grilla od Dominiki
Kolakcja. Sałatka z pomidora sałaty cebuli i.ogórka plus mały szaszlyk z piersi.

Ale mam wyrzuty sumienia
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny! Gratuluję postępów i dalej 3mam kciuki :-) A po powrocie z wyjazdów oboje z K. przechodzimy na SB :-) Zobaczymy, jak nam się uda wytrzymać ;-) Muszę posiedzieć teraz nad jadłospisem, żeby później się nie wściekać, że nie wiem, co zrobić do jedzenia :-)
 
Hejka! Wczorajszy dzień 2 i 0,5 kg mniej czyli już całe 5 kg

śniad: 2 kromki pp z szynką serem ogórkiem i rzodkiewkami
przekąska: migdały i orzechy
obiad: 2 tortille pełnioziarniste z kurczakiem, pomidorem, cebulą, papryką , ogórkiem i sosem czosnkowym
przekąska: jogurt naturalny z dodatkami
kolacja: szaszłyki z indyka z papryką i cebulą i kiełbaską drobiową, sos tzaziki, sałatka grecka,,,,i lampka czerwonego wina :) zaszalałam jednym słowem
 
Misiu uwazaj z produktami pelnoziarnistymi zeby za duzo ich nie wprowadzac na pcozatku, bo waga stanie. Ja na poczatku fazy II siegalam codziennie po jablko, ale dwoch porcji weglowodanow typu makaron czy chleb bym sie bala. Mowie o poczatku, bo potem rzeczywiscie mozna.

u nas codziennie grill!

wczoraj:
sniadanie - 2 jajka na miekko, wedlinka, ser zolty
przekaska - sok pomidorowy
obiad - pstrag pieczony + mizeria
przekaska - jablko
kolacja - wielki grill z masa pysznego mieska i salatek (dozwolonych:)

dzis:
sniadanie - owsianka
przekaska - sok pomidorowy
obiad - zupa ogorkowa + miesko z zupy z surowka z selera
przekaska - chyba wedlina
kolacja - zupa z obiadu
 
U mnie dzis kolejny dzien grillowania ale wydaje mi sie, ze zjadlam mniej niz wczoraj i troche poprzestawialam posilki.
Sniadanie: 2 plasterki szynki
Przekaska I: jajecznica z 2 jajek z cebula i wedlina + kawa ze slodzikiem i smietana
Obiad: szaszlyk z karkowki, papryki i cebuli + jedno skrzydelko z grilla
Przekaska II: kawalek miesa z grilla
Kolacja: ogorek kiszony

Nie waze sie chwilowo wiec nie wiem ile. Mam nadzieje ze nie przybedzie mi po tym jedzeniu grillowym
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moze zamiast slodzika stevia, prawie bez kalorii, a czysto roslinne (przebadali na prawo i lewo i nie uzaleznia).
 
Do góry