reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do wagi

To ja sie podlamalam w druga strone, w dwa tyg dwa kilo, waze ledwo 48kg, kosci wylazal, skora sucha i szara. Boje sie czy znowu jakas anemia sie nie przyplata. Karmienie piersia wysysa.
 
reklama
ja po dwójce dzieci wyglądam już lepiej...doszłam wreszcie do siebie...
pochwale się :)
na pierwszym zdjęciu to moje atualne robione wczoraj a na drugim 2 mce po drugiej ciąży :)
DSC00420.jpgDSC05542.jpg
 
Kurcze, niektórzy to mają fajnie. Moja mama już DZIEŃ po porodzie miała ekstra brzuch i mogła wskoczyć w bikini (sama widziałam, bo brat prawie 10l młodszy) a ja, hmm chyba muszę zacząć ćwiczyć, bo inaczej latem w stroju się nie pokażę:no:
 
Na Andrewa napisałaś " doszłam wreszcie do siebie" i wkleiłaś dwie foty porównawcze, to też myślałam, że ta wcześniejsza Ci nie pasuje:confused:
Dziewczyny, chyba idę robić brzuszki... Tylko skończę jeść ciastka, bo jeszcze dwa mi zostały:-D
 
reklama
hehe nie nie :)
miałam na myśli, że brzuch mi się zrobił twardszy bo tak robiła się taka oponka jak się nachylałam...jak mnie to denerwowało...ja też mam rozstępy pod pępkiemi to bardzo..to już chyba nigdy nie zniknie prawda??
 
Do góry