reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do wagi

Traschka......a ja z kolei mam drobne kości więc moja cala waga to praktycznie tluszcz :-). gdybym ja ważyla tyle co przed ciążą to chyba nawet ten cellulit bym mnie tak nie drażnił a tak to: ważę więcej niż wcześniej, moja d....nie wchodzi w spodnie sprzed ciąży (no może ostatnio się wbiłam w jedne ale czułam sie jak w gipsie i się nie dopiełam - zakładałam je na próbę), po trzecie mam mega cellulit, po czwarte fałd skóry naokoło brzucha. jak dla mnie to MASAKRA i wielki problem
 
reklama
Zapomniałam dodać, że moja koleżanka na rozstępy smarowała się kremem na blizny (chyba już pisałam na forum) i BARDZO jej pomógl
 
Doris oj wiem co czujesz:( Mi najbardziej przeszkadza właśnie ten fałd na brzuchu. Rozstępy trudno, jakoś przeboleję choć są naprawdę ogromne. Najgorsze na biodrach mają ok 1cm szerokości, są głęboki i długie... no ale na co dzień i tak nie chodzę z brzuchem czy biodrem na wierzchu a w lecie strój kąpielowy jednoczęściowy też przeboleję. Ale ten fałd jest straszny:(
Ja niby się mieszczę w rzeczy sprzed ciąży ale nie ma się czym chwalić. Po prostu wcześniej byłam wielka:zawstydzona/y:
I wiem, że nie pomoże nam żadne pocieszanie, że mamy maluszki, że mogło być gorzej itp. Przecież ja wiem że mogło być gorzej ale to nie znaczy że mam się cieszyć z tego co jest. Mi jest strasznie trudno zaakceptować nową siebie. Czuję się po prostu mega nieatrakcyjna.
Doris chyba pozostaje nam czekać i dalej walczyć. Kilogramy powolutku lecą. Jak jest bardzo źle to wyobrażam sobie co by było gdybym nie karmiła! pewnie z 5 kg więcej :)
 
No-scar używałam na blizny po oparzeniu całej dłoni - był rewelacyjny; może więc i na znaczne rozstępy działa;
ja akurat rozstępów nie mam wcale (choć stan biustu dopiero po odstawieniu dziecka będzie można ocenić), ale ta fałdka na brzuchu... a wagowo mam 1 kg mniej, niż przed 1 ciążą, nie wiem jak to possible biorąc pod uwagę ilość pochłanianych przeze mnie słodkości i moje nieokiełznane łakomstwo:sorry:
 
ja do wagi wrocilam juz jakis czas temu, ale u mnie tez wystepuje problem fałdu. Jak stoje prosto bez spodni to nie jest tak źle, ale jak ubiore spodnie, a zwłaszcza dzinsy i sie schyle to wszystko wisi. Chyba jedyna rada na to to chodzic w spodnicach i sie nie schylac;-):wściekła/y:
 
Chyba jedyna rada na to to chodzic w spodnicach i sie nie schylac;-):wściekła/y:
genialne:-D
może trzeba się przerzucić na spodnie z podwyższonym stanem? od razu noga się wydłuży;-)
a jeszcze co do pociążowej sylwetki, to moja pupa nieco opadła; kiedyś narzekałam, że za bardzo wystaje, ale chyba wolałam "tamtą", od obecnej;-)
 
reklama
Mamusia jesteś okropna :tak::-D Ja to nigdy nie będę tak jak Ty wyglądać... Tak wyglądałam chyba w liceum... Jestem załamana. Muszę się wziąć za siebie. Robię te brzuszki, ale nie wiem czy jakiś efekt widać. A ważyłam się chyba z miesiąc temu i ważyłam wtedy 79 kg, a to jeszcze 8 do wagi sprzed ciąży :-(
 
Do góry