reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wracamy do wagi

Adariel gratuluję ja mam ten sam problem co ty waga ok ale wiecznie odstająca oponka!!!:zawstydzona/y:
Zaczne z Tobą :-)
Ja zaczynam od dziś
Ciągle mam coś to słoiki robię to pranie itp. i wieczorem jestem wypompowana ale zaczynam i już !!!
 
reklama
Kati - ekstra!!!:-)nie ma wymówek, kto zadba o nasze brzuchole, jeśli nie my same:-)ja na razie wysiadam po 20 min., ale czuję się świetnie, chce mi się ćwiczyć. Dziś boli mnie mnóstwo mięśni, więc porozciągałam się (z MelB, jakoś mi do gustu przypadła) i 10 min.na nogi i tyłek i czuję, że dałam czadu:-Dendorfinki robią swoje:tak:
 
Adariel super ja zaczynam jak mały pójdzie spać, mnie bardziej Ewa Chodakowska przypadła do gustu ale Mel B jeszcze nie włączałam :-)
 
O patrz, a ja Ewy Chodakowskiej nie mogę słuchać - straszie wolno i beznamiętnie mówi jak dla mnie. Tak jakoś... spokojnie, że ostatnie na co mam ochotę to "dać z siebie więcej" i poćwiczyć - raczej usiąść w fotelu i tv pooglądać:-Dchoć jej treningi ponoć mocne:tak:czyli kati trenujesz z Chodakowską - brawo i wytrwaj, kochana!:tak:
a jeszcze naoglądałam się o efektach na czymś co się zwie p90x (czy jakoś tak) i aż sobie zamarzyłam, że za jakiś czas może i ja się podejmę;-)choć to raczej z gatunku porwania się z motyką na słońce;-)
 
Jak postępy, kati?
przyszła moja skakanka i okazało się, że mogę jej użyć wyłącznie w korytarzyku przy drzwiach wejściowych (ciasnota + 2 lampy wiszące w obszerniejszej kuchni, na którą liczyłam). Ale mogę skakać na dworze, no i mój M.też będzie tak skakał. Do tego można skakać udając, że się trzyma skakankę, to mnie pociesza;-)za to wycisk jest niezły - od razu wychodzi jaką kiepską kondycję miałam!
 
Tak, forever - chodzi wszak o skoki, nie machanie łapami (zwł.że łokcie powinny być blisko ciała, jedynie praca nadgarstków wprawia w ruch sznurek):tak: takie skoki "z niewidzialną skakanką" są też częścią treningów MelB. Pocieszające:-)
 
Adariel hej fajnie że masz zapał ja staram sie ćwiczyć ok 3 razy w tyg na początek, wczoraj byłam na basenie to sobie odpuściłam wkońcu przepłynęłam 12 długości basenu :-) dziś ćwiczenia były :-)ja skakać nie moge <kręgosłup>
a Ty jak sie trzymasz?
 
Fajnie, kati, że możesz na basenie popracować nad linią - ja nie umiem pływać niestety, więc odpada.
Wczoraj byłam z siebie dumna bo wytrzymałam 35 min.treningu, a zaczynałam od kwadransa. I 3 serie skoków na skakance - dziś skoki odpuszczam bo mnie trochę jednak nogi bolą. Dziś będzie rozgrzewka, cardio i jakiś stretching:tak:właśnie zaraz zaczynam!
 
reklama
ja ćwiczę ok 40 minut :-)
Adariel powodzenia, jak to mówi moja koleżanka z pracy małą łyżeczką ale ciągle ;-)
 
Do góry