reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

Hej dziewczyny jak chcecie zrzucić trochę z wagi to proponuje tydzień w szpitalu. Ja po tygodniowym pobycie straciłam trzy kilogramy. Jestem w szoku bo praktycznie cały czas leżałam, miałam mało ruchu a ty taki szok :szok:Czyli aktualnie od początku ciąży jestem na plusie 4kg. na szczęścia brzuszek się ruszył bo na jakieś dwa tyg się zatrzymał na 101cm a teraz jest 106cm :-)
 
reklama
Słuchajcie kobietki

U mnie dziś plus 11
Błagam tak do piętnastu ni grama więcej, błagam....:-)

15406844d8.png
 
Heh, ja za to mam zupelnie inne doswiadczenie ;-). Spedzilam kiedys 1,5tyg w szpitalu. No moze bez szczegolnej dietki, ale jedzenie tylko szpitalne i przy wyjsciu mialam +3kg :-D:-D:-D:-D :szok:.

OJ toż to chyba w jakimś hotelu byłaś;-);-) , niestety miałam przyjemność leżeć na początku ciąży 9 dni i na śniadanko 2 kanapki (suchy chleb) i kawalątek masełka , kawa i obrzydliwa zupa mleczna , na obiad obrzydliwa zupina i na kolacje ten sam chleb i masło :baffled::baffled::baffled: dobrze że moja siostrunia taka kochana i latała do mnie z wyżerką 2 razy dziennie:tak::tak:.
 
katering powiadasz no to luksus . Moja psiapsiółka rodziła w Katowicach na ligocie w klinice i też miała taki luksusik ,żarełko jak w hotelu , obiadki dwudaniowe ,niewspomne już o warunkach sanitarnych.

A wracając do wontku ROŚNIEMY to urosłam już zabardzo chyba waga + 12 :baffled::szok: i tyłek mi sie ruszył:confused2: w bioderkach 95:eek: a brzusio (jedyny element z którego sie ciesze ) 103 cm na wysokości pępka, no i biust też drgnął -95cm, musze jakąś bielizne zakupić:sorry:.
 
My dziś zaczynamy III trymestr !
waga : 59, 5 kg (+9,5 kg )
obwód w pępku : 88 cm
Zastanawia mnie jaką średnicę ma piłka do kosza, bo tak wyglądam jakbym ją połknęła
 
U mnie już +13 :szok::szok::szok:. Ale co tam,przejmować będę się tym po porodzie :-D.
I tym co się tak zamartwiają o swoją wagę,radzę przestać bo tylko głowę sobie tym zaprzątacie :-).
 
reklama
Do góry