reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

Ale nakupiłam wczoraj a Auchanie słoiczków ::) Po nieustannym pluciu zupka jarzynową podałam zupkę z króliczkiem. Rozsmakował się mój mięsożerca i wcina teraz codziennie pół słoiczka tego cuda :)
 
reklama
Uwaga, uwaga!!!!!!!

Maks dziś zjadł swoją pierwszą zupkę jarzynową (bobovita) :) :) :)

nie powiem - smakowała, oj smakowała!!!!!

miałam dać 2 łyżeczki a dałam chyba z 10 ale takich malutkich tak mu smakowała ( to nie była nawet 1/4 słoiczka)
jeśli wszystko będzie ok to jutro dam więcej

Maks chciał ssać łyżeczkę jak pierś, potem dzielnie otwierał buzię i czekał aż mu mama zrzuci zupkę ocierając łyżeczką o górne dziąsełka
po pierwszych dwóch łyżeczkach aż trząsł się na następne :laugh:
 
koga pisze:
Uwaga, uwaga!!!!!!!

Maks dziś zjadł swoją pierwszą zupkę jarzynową (bobovita) :) :) :)

nie powiem - smakowała, oj smakowała!!!!!

miałam dać 2 łyżeczki a dałam chyba z 10 ale takich malutkich tak mu smakowała ( to nie była nawet 1/4 słoiczka)
jeśli wszystko będzie ok to jutro dam więcej

Maks chciał ssać łyżeczkę jak pierś, potem dzielnie otwierał buzię i czekał aż mu mama zrzuci zupkę ocierając łyżeczką o górne dziąsełka
po pierwszych dwóch łyżeczkach aż trząsł się na następne :laugh:

Koga- super , :) :) :)gratulacje dla małego bohatera
 
brawo maks!!!

to bartek idzie leb w leb z twoim synkiem koga ;) tez jadl swoja pierwsza zupke, tez byla pychota!! :laugh:

ale puree ziemniak+dynia to juz nie bardzo ;( jutro drugie podejscie ;)
 
My dzis sprobowalismy pudding czekoladowy na poczatku Brian sie krzywil nie wiem dlaczego przeciez jest slodki a pozniej zajadal az mu sie uszy trzesly oraz sprobowalismy kaszki pychota!
 
pytia pisze:
Ale nakupiłam wczoraj a Auchanie słoiczków  ::) Po nieustannym pluciu zupka jarzynową podałam zupkę z króliczkiem. Rozsmakował się mój mięsożerca i wcina teraz codziennie pół słoiczka tego cuda :)
My tez pare dni temu z tego samego miejsca dla Majki zrobilismy zapas sloiczkow bo troche taniej niz w zwyklych sklepach.A Majka juz pare razy jadla zupke z kroliczkiem.Z indyczkiem tez,a kupilam dla probki i z cielecinka,ale jeszcze nie podalam.
Tak w ogole to majka w poludnie zjada pol sloiczka zupki i na kolacje dostaje polowe dawki kaszki czyli zrobionej z 60-80 ml mleka.Ale to dopiero od wczoraj.Z deserkami to narzie pasuje bo zdecydowlam ze na slodkie rzeczy jeszcze przyjdzie czas.Daje od czasu do czasu jablka z jagodami albo sliwki wegierki.Smakuja Majce,nie powiem.
 
azik pisze:
catherinka pisze:
Kurcze jak tak czytam, że chyba wszystkie dzieci budzą się na nocne karmienie to zaczynam się bać czy z Filipem wszystko ok, że przesypia około 10 godzin bez pobudki.

Ty sie nie zastanawiaj

TY SIE CIESZ !!!
POPIERAM!!!!! TEZ BYM SIE NIE ZASTANAWIALA TYLKO BYM SPALA W NOCY!!!!!!
 
Benita - ja też kupiłam z cielęcinką. Jutro może spróbujemy. Na noc tez u nas kaszka, tyle że 150ml, no, czasem coś zostawi tatusiowi z tej porcji ;) A wczoraj dałam Jasiowi spróbować te gruszki z Hippa, o których pisałyście. Faktycznie pycha! Pochłonął cały słoiczeki i w efekcie dzisiaj mieliśmy 3 kupki zamiast jednej :)
 
reklama
dzięki za gratulacje ;) ;) ;)

dzis kończyliśmy zupkę :)

rozumiem, że żeby spróbować czegoś innego lepiej odczekać tydzień ??

nie wiem, warto dać deserek - jakieś jabłuszko?

a propos' cen - sprawdźcie jak jest u Was bo ja najtańsze słoiczki znalazłam ... w Rossmanie!!!!!, a sprawdziłam w kilku sklepach, w tym w Selgrosie
 
Do góry