reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

koga najlepiej odczekać trzy dni zanim się wprowadzi nowinkę (Azik o tympisała, bo ja nie taka mądra ;) )
 
reklama
A ja podałam dziś Maksowi brokuły ::) pluł na odległość!! nawet jak dodałam do tego ziemnaka którego je już od tygodnia.. Ogólnie mało je przez ostatnie dni ale brokuły wyraźnie mu nie podeszły
 
a mój Alanek lubi wszystko jak narazie oprócz soczków.chociaż ostatnio pił nawet soczek bobovita "owoce jagodowe".
 
ja z ochoty niesłuchania marydzenia babć na naszych wakacjach wprowadziłam domowe zupki nawet Emi posmakowały
 
my dzisiaj po próbie morelki hippa, chciałam dać tylko dwie łyżeczki ale była awantura i musiałam dać więcej tzn. 1/3 słoiczka ::)
 
mamaoli pisze:
A ja podałam dziś Maksowi brokuły ::) pluł na odległość!! nawet jak dodałam do tego ziemnaka którego je już od tygodnia.. Ogólnie mało je przez ostatnie dni ale brokuły wyraźnie mu nie podeszły
Mamaoli,to sprobuj szpinak z ziemniakami Hippa dac maksowi- dopiero zobaczysz co znaczy pluc na odleglosc! :D Obrzydliwosc! :laugh:
 
A Kinga dziś wreszcie coś oprócz mleka zjadła- zupkę marchewkową z ryżem.Po wielu próbach z jabłkiem, marchewką , dziś nareszcie chyba jej posmakowała ta zupka,i to aż tak, że pod koniec jedzenia już buzię z uśmiechem otwierała :)
 
reklama
Do góry