reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

reklama
Ja dałam Idze kilka razy spróbować trochę rybki/średnio smakowała..
jogurt zwykle daję naturalny z owocami. kilka razy dałam jej też jogobellę brzoskwiniową i bananową - smakowało

już kiedyś pytałam o zioła i przyprawy, zieleninę (koperek, pietruszka,szczypiorek, oregano, zioła prowansalskie..). można dzieciom dodawać do potraw???

Koga, fotelik nie wydaje mi się za duży..( gorzej jest z nosidełkiem turystycznym- z niego Idze ledwie głowę widać:-D:-D) jak jej założę kask to będzie wyglądała na całkiem fajną kolareczkę;-);-)
 
Z rybą trzeba uważać...ale my jeszcze przymierzamy się do ryby:tak: :tak: ale mysle że ten słoiczek o którym Ivka mówi będzie dobrym początkiem:-D :-D zwłaszcza że moje dziecko przepada za koperkiem.:tak: :tak: :tak:
 
U nas premiera ryby jutro sloiczek Hippa tagiatelle z brokulami i ryba, szkoda ze nie smakuje tak dobrze jak brzmi, pewnie bym Majowi cos podjadla:-)
 
reklama
przyjmijcie mnie do klubu głupich :-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
ja mam świra na tle zdrowego żywienia:cool2:

Czyli co kobietki... zakładamy klubik... KGMKNDSDCLiIS, czyli:

Klub Głupich Mam, Które Nie Dają Swoim Dzieciom Czekolady, Lizaków i Innych Słodyczy.

Chociaż ja jeszcze powinnam do jakiegoś klubu związanego z tym, że moje dziecko NIGDY nie jadło NICZEGO z mojego talerza - nawet jak wyciągało po to łapkę.
 
Do góry