reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

reklama
Osinko ja jak daję kaszkę to na mleku odciągniętym

Catherinko woda ma być przegotowana octudzona do ok 50 stopni

Maggusia ja daję w butli ale dlatego , że na moim mleku kaszka jest rzadka

powoli wprowadzam przeciery owocowe , było jabłuszko, morelka, teraz odczekam do piątku i dam na próbę zupkę jarzynową
 
Catherinka - a probowalas kaszke kukurydziana ? ;) bo jest jeszcze gorsza od ryzowej (jesli chodzi o jedna i druga bez dodatkow).
 
A jak podajecie kaszki przez smoczek, to jakiego smoczka używacie, bo ja kupiłam "2" z aventu, ale i tak nie chce lecieć, mimo, iż moja mama zrobiła jej 120 mleka modyfikowanego i dodała tylko płaską łyżkę kaszki ( żeby zabić smak mleka, bo Kinga za nim nie przepada) , to i tak kaszka była zagęsta. No i jutro będzie mała karmiona łyżeczką :)
Kinga w sumie dostaje tylko raz mleko modyfikowane, a drugi moje i też chcę zamiast mleka modyf. wprowadzić zupkę.
 
dzięki Fionka za info! ja wczoraj wprowadziłam zupkę jarzynową, więc muszę trochę odczekać z kaszkami, w weekend spróbujemy - mamy kaszkę z malinami i drugą z bananami ::)

na razie widzę, że Agata przepada za jabłkami - dziś moja siostra ją karmiła, to Gagatek łyżeczkę wylizywał, pyszczydło było czyste 8)
 
ivon pisze:
A jak podajecie kaszki przez smoczek, to jakiego smoczka używacie, bo ja kupiłam "2" z aventu, ale i tak nie chce lecieć, mimo, iż moja mama zrobiła jej 120 mleka modyfikowanego i dodała tylko płaską łyżkę kaszki ( żeby zabić smak mleka, bo Kinga za nim nie przepada) , to i tak kaszka była zagęsta. No i jutro będzie mała karmiona łyżeczką :)

Ivon kaszke podaje przez smoczek trójprzepływowy Aventu.
 
Piotrek z samego rana opiperzył dwa słoiczki moreli. po pierwszym była straszna awantura, więc żeby mu zatkać pychol dalam mu drugi. potem łaskawca usnął na 15minut. ::)
 
Fionka, a 50 stopni to jak mam "wyczuć" ;D ::) Kurcze może jakiś podgrzewacz kupię - one podgrzewają do konkretnej temperatury?

Aniam, jescze żadnej nie próbowałam, tyle, że pediatra stwierdziła, że z jej doświadczenia wynika, że dzieciaczki wolą samą kukurydzianą niż samą ryżową :)

Maggusia, ja nie odpowiedziałam, bo jeszcze kaszki nie podawałam :)
 
reklama
Do góry