reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

a u nas ku mojemu zdziweiniu Zuzi jak na razie jabluszko bardzo smakuje a dzisiaj dalam jej na sprobowanie marchewki i takze bardzo ladnie jadla. nawet sliniaka nie pobrudzila  :) :) :)
 
reklama
ja już teraz cierpię na myśl, że muszę zostawić Pati, ale cóż, takie życie. Biedne dzieciaki w szkole ;D tylko nie wiem czy będzie 0 kartkówek, czy też ich mnóstwo ;D
 
KingaP pisze:
ja wiem, u mnie mnóstwo, bo te czorty inaczej nie chcą się uczyć...

u mnie to samo, ale czy mi się będzie chciało sprawdzać??? Jak będę miała wieczór z bb albo wieczór nad wypocinami uczniów, to co wybiorę??? Oczywiście ploty z Wami :)
 
a potem dzieciaki będą szczęśliwe jak nie odda sie poprawionych kartkówek do 2 tygodni bo jedynek nie można wpisywać - u nas w szkole tak jest
 
Kurde chyba bede musiala Brianowi zmienic maleko z 1 na 2 bo ostatnio wypil mi w nocy az trzy butle do rana niezly glodomorek!
 
:o :laugh: a ile ml mu rozrobilas?? bo moze sprobuj zageszczac kleikiem ryzowym tez pomaga albo 2 z dodatkiem kl. ryzowego jest jak to taki glodomorek jest ;)
 
dziewczyny bardzo prosze doradzcie mi co mam zrobić, Maciek od pewnego czasu budzi się kilka razy w nocy bo jest głodny, chcę mu wprowadzić do wieczornego karmienia kaszkę ale nie mam pojęcia jaką
 
reklama
dziewczyny z tego co się orientuję dają bananową albo malinową...ja nie mam w tej sprawie jeszcze żadnego doświadczenia..
 
Do góry