reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

kurcze jak Was czytam to sięczuję jak matylda wyrodna co to daje dziecku sztuczne mleko do jedzenia.

my dziś zaszaleliśmy - zjedliśmy z 2-3łyżeczki deserku jabłko z gruszką z hippa. w sumie wbrew radom lekarki, która mówiła żeby zacząć dawać jak Piotrek skończy 6 m-cy. bynajmniej po tym było kupsko że hej. miny jedzeniowe na wątku zdjęciowym.
 
reklama
kaśka76 pisze:
kurcze jak Was czytam to sięczuję jak matylda wyrodna co to daje dziecku sztuczne mleko do jedzenia.

nie czuj się tak, Potrek szczęśliwy i najedzony i ma mieć matkę szczęśliwą a nie załamaną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
no własnie, kaśka nie szukaj :)

to ja i jeszcze sporo innych mamusiek tez mamy się czuć wyrodne?? ;D

a tak z ciekawości, jakie mleczko teraz podajesz?
Maksiowi też nie służy nutramigen :(
wysypka wcale nie znikła, ma zatwardzenia i sporo ulewa..
 
Mamaoli: po nutrze było zatwardzenie, po nan2 też jest dalej. tyle że kolki rzadko są (po bebiku były po każdym podaniu). tyle że nan2 nie nasyca Piotrka tak jak nutra. po tej samej ilości miarek Piotrek po nan jest głodny po 2 godz. a po nutrze wytrzymywał 3-3,5 godz. Ile dajesz miarek na jedno karmienie????
 
kaśka, nie za kazdym razem tyle samo robię,
np. nad ranem zawsze zjada mniej: na 150ml wody daje 5 miarek
przez dzień: na 180 wody 6 miarek
no i dosładzam odrobinę glukozą

Maks je bo głodny ale widać po nim że mu to nie smakuje :(
została mi jeszcze jedna puszka i więcej mu tego nie dam
tylko nie wiem co teraz ::)
 
reklama
4-4, 5-5 ?? nie kumam..

za tydzień mam szczepienie to się spytam mojego lekarza co on radzi
ale mleko się skończy wcześniej i coś muszę kupić..
to omneo troche drogie :(

wcześniej pił bebilon pepti
 
Do góry