reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie nowych pokarmów

reklama
slodzic zupki???przegiecie
dobrze ze wyjezdzam bo by jeszcze kacprowi slodzila..............

a zglupialam troszke co do dan w sloiczkach czemu np.jablka z hippa sa po 4 m-cu a z gerbera od 5 m-ca?toz to samo-to jablka i to jablka
 
sylwia532 pisze:
slodzic zupki???przegiecie
dobrze ze wyjezdzam bo by jeszcze kacprowi slodzila..............

a zglupialam troszke co do dan w sloiczkach czemu np.jablka z hippa sa po 4 m-cu a z gerbera od 5 m-ca?toz to samo-to jablka i to jablka
Mi sie wydaje ze po 4 i od 5 miesiaca to to samo,bo po 4 miesiacu oznacza ze po ukonczeniu 4 miesiecy,a przeciez jak sie skonczy 4 miesiecy to sie zaczyna 5 czyli wtedy mozemy podawac jedzonko od 5 miesiaca... No juz sama nie wiem,ale tak mi sie wydaje...  ::)  Czy ci producenci nie moga uzywac takich samych oznakowan?????????????
 
ogólnie hipp robi posiłki o niższym progu wiekowym, nie wiem ja jest z tymi jabłkami - ale np w przypadku kaszek....
 
sylwia532 pisze:
a zglupialam troszke co do dan w sloiczkach czemu np.jablka z hippa sa po 4 m-cu a z gerbera od 5 m-ca?toz to samo-to jablka i to jablka

ależ to jest to samo.

A ja mam pytanka: Ile mam dać Młodej jabłka po raz pierwszy? Czy mogę je podawać codziennie w jaki określonych ilościach (ile?) czy mam zrobić przerwę trzydniową?
 
anian- Może na początek 4-5 łyżeczek i potem zwiększać każdego następnego dnia pod warunkiem że nic się nie będzie działo u małej.
 
karolkaz pisze:
anian- Może na początek 4-5 łyżeczek i potem zwiększać każdego następnego dnia pod warunkiem że nic się nie będzie działo u małej.
Jak cos podaje poraz pierwszy to dwie lyzeczki naj wyzej.naprzk. po brokulach mimo ze tylko dwie lyzeczki dalam ,to Majka sie dosc obficie skupkala i tak 3 razy prawie jeden po drugim i juz nie daje.Mysle ze jakbym jej dala wiecej niz te 2 lyzeczki to moze nawet biegunki by dostala,wiec po co ryzykowac :)
 
anian pisze:
A ja mam pytanka: Ile mam dać Młodej jabłka po raz pierwszy? Czy mogę je podawać codziennie w jaki określonych ilościach (ile?) czy mam zrobić przerwę trzydniową?

Aniu, trzydniowe przerwy powinno się robić przy zmianie produktu - przy tym samym możesz lecieć dopóki nie zobaczysz jakiegoś złego efeku - jeżeli przez trzy dni się nie pojawił - to penie się nie pojawi.

co do ilości - to bez przesady kilka łyżeczek - a i tak dzidziol pewnie więcej nie zje bo to dla niego mały szok :)

dzisiaj dałam Bartusiowi polizać łyżeczkę z kaszka Piotrka - ale był zdziwiony :)
 
reklama
Do góry