reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe pokarmy

Joasiu dokladnie,badz tu madry czlowieku....;-) kabanosy sa miesem suszonym i niezawieraja pewnie tak duzo chemi,moze dla tego??
A z tym miodem to mnie zabilas :confused: moczyc smoczek w wodzie z miodem??no ladne pomysly ten lekarz ma na uzaleznieniem dziecka ;-) od slodkiego i smoczka...
Zuzia no prosze jak kubus zapalal smakiem na pomidorka!!
Z zoltkiem tez jeszcze nie startowalam.Poczekam jeszcze chwilunie,bo nie chce wszystkiego na raz mu ladowac,a miesko to i owszem testowalismy indyka,kurczaka,cielecinke.
 
reklama
no prosze - juz pomidorki dzieciaczki zajadaja :) a my cigle jemy sloiczki zmiksowane na gladko ale juz czekaja w szfce takie z kawalkami - za kilka dni chyba sie skusimy na takie; z pomidorkami poczekam jeszcze chwile bo jak ja jadlam to mala dostawala wysypki ...
poza tym na dniach zamierzam wprowadzic zoltko a dzisiaj mala doatala zupke z kalafiorkiem; malej smakuja WSZYSTKIE zupki jakie dostanie :) problemy mamy tylko z deserkami bo jak juz pisalam mala jak tylko wyczuje jablko to pluje na odleglosc ... ale jedlismy juz sliwki, gruszki i brzoskwienie (pojedynczo w sliczlkach) teraz trzeba jeszcze poszukac innych sliczkow bez jablek i zrobic zapas :) mam jeszcze banany ale sie zastanawim czy dac - tyle sprzecznych opini slyszalam ... ale przeciez kasZke bananowa je juz dlugo i nic jej nie jest :)
 
IDZIE MISIO IDZIE KONIK; MALPKA ; PIESEK NO I SLONIK :WSZYSCY RAZEM Z BALONAMI Z NAJLEPSZYMI ZYCZENIAMI ; BO TO DZIEN RADOSNY WIELCE MASZ JUZ NA TE 7 MIESIECY

VIKTORKU KOCHANIE OD CIOCI AURELII ; EMILKI I MAURICEA I WUJKA CARSTENA STO LAT SLONECZKO
 
mala wlasnie dzisisaj dostala tego banana ze sloiczka - myslalam ze nie bedzie jadla bo nie jest najpyszniejszy ale jakos przeszedl caly :)
 
mam nadzieje ze posmakowal; a dzisiaj bylam na zakupach zywieniowych i kupilam kilka rodzajow deserkow bez jablka: morel, brzoskwinia z morela, brzoskwinia z bananem ... mam nadzieje ze beda dobre :)
 
reklama
Wczoraj wysłałam męża po kaszki dla Małej i przyniósł nic. Stwierdził, że nie było kaszek w sklepie. Chyba coś mu na oczy padło. A mleko widział i kupił. No nic sama sie dzisiaj tam wybiorę i poszukam.
 
Do góry